5. urodziny sklepu erotycznego Erotic Med - dziękujemy

6

Nasza wyjątkowa okazja

Ubiegła sobota (30.07.2022) była wyjątkowa dla całego Zespołu Erotic Med. Zjawiłyśmy się w salonie wcześniej niż zwykle, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Przygotowywałyśmy balony, zrobiłyśmy zdrowe przekąski, upewniłyśmy się, że wszystko jest jak zawsze na swoim miejscu. Naprawdę bardzo się starałyśmy, aby wszystko było tego dnia idealnie. Nie wszystko poszło zgodnie z planem, ale na pewno poszło za głosem serca i zostało dopasowane do Was. Z naszej perspektywy to był naprawdę idealny dzień.

 

W przystrojonym salonie oczekiwałyśmy na pierwszych gości


Chociaż harmonogram tego dnia układałyśmy z najwyższą pieczołowitością, to na naszej drodze stanęło kilka przeszkód, z którymi bez problemu się uporałyśmy, jak między innymi problemy z głosem jednej z naszych Prelektorek - Pani Karoliny, która zmagała się z bólem gardła i pomimo wielu starań i przygotowań nie była w stanie osobiście poprowadzić swoich bloków tego dnia. Aby ta praca nie poszła na marne użyczyłam jej swojego głosu odczytując jej skrupulatnie przygotowane notatki, a obydwa tematy, o których miała się wypowiadać, zostają umieszczone w naszym poradniku. Już teraz możecie przeczytać jej teksty o kobiecym libido i monotonii w związku.
Naprawdę nie wiedziałyśmy, czego się po tym dniu spodziewać, ale przebiegł on lepiej, niż mogłyśmy sobie wyobrazić. W naszym salonie pojawiły się znane i lubiane przez nas twarze, a także osoby, które trafiły do nas po raz pierwszy. Mamy nadzieję, że wszyscy bawili się wspaniale. Bardzo się staraliśmy animować Państwa czas tak, aby nie przytłaczał Was narzuconym planem, a raczej postawiłyśmy na kameralną, wyjątkową atmosferę, w której mogłyśmy z Państwem mieć ciągle bezpośredni kontakt. Mamy wrażenie, że atmosfera była świetna i liczymy na to, że spełniłyśmy wszystkie Państwa oczekiwania.

 

Atmosfera szybko udzieliła się wszystkim i uśmiechy nie opuszczały ani nas, ani naszych Gości

Z tej pozycji chciałybyśmy podziękować wspaniałej ekipie, która w sposób bardzo dyskretny i nienachalny dokumentowała nasze poczynania jednocześnie nie naruszając przestrzeni osobistej i prywatności naszych Klientów. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem umiejętności i wyczucia, jakimi się Państwo wykazali. Bardzo dziękujemy za piękne zdjęcia i filmiki, za poświęcony nam czas i zaangażowanie.

Dziękujemy również bardzo wszystkim naszym dystrybutorom, którzy udzielili nam wsparcia - jesteśmy wdzięczne za to, że zechcieliście nas wesprzeć w tym dniu. Przede wszystkim serdecznie dziękujemy nieco spóźnionej delegacji z Warszawy. Jest nam niezwykle miło, że nas odwiedziliście pokonując sporą odległość i drogowe utrudnienia - to wspaniały gest, który naprawdę bardzo doceniamy.

 

Dziękujemy serdecznie za wsparcie, ciepłe słowa, a przede wszystkim miłe odwiedziny


Dziękujemy za wsparcie oraz piękne życzenia z jeszcze piękniejszym bukietem i balonikiem oraz winem, które bardzo nas rozczuliły. Były wspaniałą ozdobą naszego Wielkiego Dnia i zostały godnie uwiecznione.

Drodzy Partnerzy, Przyjaciele - jesteśmy wzruszone skalą wsparcia, które nam okazaliście i liczymy na owocną współpracę na następne lata, ponieważ nie planujemy zostać w tym miejscu, w którym teraz jesteśmy. Mamy ogromne plany i marzenia oraz ambicje, aby sukcesywnie je spełniać, liczymy więc na to, że za rok znów się spotykamy i będziemy mogły się pochwalić tym, jak wielki skok w przyszłość wykonałyśmy i jak bardzo przez ten czas zmieniłyśmy świat na lepsze.

 

Snujemy wspólne plany na dalszy rozwój i stawiamy sobie cele na następny rok

Dziękujemy naszym wspaniałym Gościom, którzy towarzyszyli nam w tym ważnym dniu. Dziękujemy za tą niesamowitą atmosferę, którą stworzyliście właśnie Wy, Waszym zaangażowaniem we wszystko to, co się działo, za wyrozumiałość, kiedy któryś z punktów harmonogramu opóźniał się. Dziękujemy za elastyczność, uśmiech i życzliwość - byliście wspaniałymi Gośćmi, z którymi z ogromną przyjemnością spędziłyśmy czas świętując 5. urodziny Erotic Med. Było dokładnie tak, jak sobie to wymarzyłyśmy (a nawet lepiej) i mamy nadzieję, ze również miło nas wspominacie.

Komentarze do wpisu (6)

2 sierpnia 2022

na urodzinach było wspaniale! wszystko przeszła nasze oczekiwania :) wspaniała atmosfera, ogromna dawka wiedzy:) dziekujemy

4 sierpnia 2022

Było naprawdę wspaniale! Dziękujemy że mogliśmy z Wami przeżyć ten dzien

6 sierpnia 2022

zorganizowalyscie naprawde piekne wydarzenie. Brawo dla Was za promowanie pozytywnego myslenia o sexie. jestescie najlepsze

6 sierpnia 2022

wspaniałe wydarzenie, cudownie bylo spedzic ten pieknyd zien z Wami. Życzymy kolejnych lat rozwoju

8 sierpnia 2022

przypyszny tort i naprawde wspanialy dzien w EROTICMED. Zycze Wam kolejnych sukcesow. jestescie najlepsze na rynku

9 sierpnia 2022

to był naprawde mega dzien. zoragizowalyscie wszystko perfekcyjnie. dziekujemy za zaproszenie i za to ze moglismy towarzyszc Wam w tym waznym dniu. ZYczymy kolejncyh lat sukcesu i rozwoju

do góry
Pokaż pełną wersję strony