Jak dojechać?

ul. Kobierzyńska 220

30-382 Kraków


Biuro Obsługi Klienta

     

tel: 579-064-015

Formularz kontaktowy

Godziny otwarcia

pon-pt: 9:30-20:00

sobota: 10:00-17:00

Stymulacja analna to jedna z częstszych fantazji, do których zrealizowania dążą klienci sklepów erotycznych. Zarówno panowie – podczas masażu prostaty – jak i kobiety mogą czerpać z takiej penetracji wiele przyjemności, jednak aby to osiągnąć, potrzebne jest odpowiednie przygotowanie. Spontaniczne zbliżenie tego typu, jeśli kochankowie nie są doświadczeni, może skutkować mimowolnym spięciem mięśni, co z kolei prowadzi do uniemożliwienia stymulacji, trudności z osiągnięciem przyjemności, a w skrajnym przypadku nawet do bólu. W naszej ofercie odnajdą Państwo jednak wiele możliwości na właściwe wsparcie swoich starań podczas seksu analnego lub tego typu penetracji z użyciem gadżetów erotycznym.
                                                   
Do najbardziej podstawowych preparatów, które znajdą Państwo w tej kategorii, należą klasyczne lubrykanty analne. Mogą one występować w kilku rodzajach – na bazie wody, na bazie silikonu lub w wersji hipoalergicznej dla osób o nieco bardziej wrażliwej skórze. Zawsze jednak ich użycie wiąże się z doskonałymi właściwościami poślizgowymi, które są niezwykle ważne podczas tego rodzaju zbliżenia, gdyż nie można podczas niego liczyć, w przeciwieństwie do stosunku waginalnego, na naturalne nawilżenie. Oczywiście preparaty te sprawdzą się także bardzo dobrze podczas klasycznego zbliżenia, a więc można powiedzieć, iż produkty z tej kategorii są bardzo uniwersalne.
                                                         
Co więcej, chcąc dobrze przygotować swoje ciało do penetracji analnej, mogą Państwo natrafić w naszej ofercie na takie właściwości lubrykantów, jak między innymi:
- rozluźnienie mięśni odbytu (relaks i komfort są w tym przypadku bardzo ważne),
- miejscowe znieczulenie zakończeń nerwowych (strach przed bólem może dzięki temu z czasem ustąpić, a jeśli tylko partner będzie delikatny, to zbliżenie powinno zakończyć się bardzo przyjemnym finałem dla obojga partnerów),
- przygotowanie ciała na stymulacje podczas tzw. fistingu,
- kojenie drobnych podrażnień, aromatyzowanie zapachem owoców, a także skład zapobiegający plamieniu ubrań lub pościeli.

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl