Harnessy - męskie BDSM: uprząż z obrożą, szelki

Męska bielizna erotyczna BDSM to asortyment niemal równie bogaty, jak ten, który dedykowany jest kobietom. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo zatem różnorodny wybór produktów dla panów, którzy w ten sposób pragną urozmaicić swoje życie intymne. Jednym z rodzajów proponowanych przez nas dodatków tego typu są uprzęże Harnessy, które w dobitny sposób podkreślają rolę mężczyzny, który został dzięki nim zniewolony oraz mogą stanowić również element kary wymierzonej przez dominę. Poprzez odpowiednią budowę produkty te jednocześnie eksponują męskie genitalia i trzymają je w ryzach, co ma bezpośredni wpływ na poczucie zdominowania i uatrakcyjnienie realizowanego scenariusza zabaw erotycznych.
                                                                          
Uprzęże dla mężczyzn znajdujące się w tej kategorii to jeden z bardziej ekscentrycznych strojów w naszym asortymencie. Nadając mu formę skąpego body składającego się ze skórzanych pasków oraz uzupełniając o szeroką obrożę, osiągnięto tu bardzo sugestywny wygląd, który wpisuje się w wymagania i fantazje wielu spośród naszych klientów. Co więcej, produkty te podkreślają swoje wzornictwo także poprzez zastosowanie regulacji pasów, metalowe klamry oraz ćwieki. To z całą pewnością asortyment, który może sprawdzić się w przypadku skorych do eksperymentowania par oraz najodważniejszych amatorów stymulacji BDSM.
                                                                          
Zarówno naszym nowym klientom, jak i osobom regularnie odwiedzającym nasz sklep internetowy, polecamy zapoznanie się ze szczegółami naszej oferty oraz zachęcamy do odwiedzenia pozostałych kategorii z męską bielizną erotyczną BDSM. Oprócz atrakcyjnego i konkurencyjnego cennika możemy zaproponować Państwu również szybki czas wysyłki, gwarancję jakości oraz oczywiście pełną dyskrecję na każdym etapie realizacji zamówienia. Nasze produkty to połączenie przyjemności i bezpieczeństwa – kupując je w Erotic-Med.pl, korzystają więc Państwo podwójnie!

do góry
Pokaż pełną wersję strony