Jockstrap - męskie slipy

Jock-Strap to stringi męskie wykonane ze skóry naturalnej. Asortyment ten dedykowany jest przede wszystkim tym z naszych klientów, którzy poszukują tego elementu garderoby w klimacie BDSM lub chcą zrealizować jeden ze scenariuszy zniewolenia i dominacji związanych z fantazjami erotycznymi lub potrzebą przełamania rutyny w związku. Produkty te zostały wykonane nie tylko w oparciu o odważne projekty zdolne już samym swoim wzornictwem podsycić płomień namiętności w sypialni. Ich integralną cechą jest także doskonała jakość materiałów oraz szycia. Dzięki temu kupując skórzane stringi BDSM w naszej ofercie, mogą Państwo liczyć zarówno na pełen komfort podczas noszenia, jak i wytrzymałość asortymentu (szczególnie ważne przy najbardziej odważnych i ostrych metodach stymulacji, dominacji i wymierzania kar).
                                                                                      
Na czym polega tajemnica sukcesu męskich stringów BDSM? Produkty znajdujące się w kategorii Jock-Strap to nie tylko wysoka jakość wykonania, ale przede wszystkim:
- sugestywny projekt niepozostawiający złudzeń w świadomości zniewolonego mężczyzny, a więc odpowiednio budujący atmosferę zbliżenia,
- zapięcie mające na celu podniesienie poziomu pożądania wraz z postępami podczas stymulacji,
- metalowe elementy podkreślające klimat zbliżenia oraz nadające tymże produktom bardziej solidnego wyglądu właściwego dla asortymentu związanego z krępowaniem i dominacją.
                                                                                              
Wysokogatunkowa skóra, na której bazie stworzono zaprezentowane tu męskie stringi BDSM, a także hipoalergiczne elementy metalowe (bez dodatku chromu i niklu), gwarantują Państwu całkowite bezpieczeństwo użytkowania. Kontaktując się z naszą obsługą klienta, każdy konsument może natomiast nie tylko uzyskać pomoc w wyborze, czy też złożeniu zamówienia, ale również skorzystać z naszej wiedzy i doświadczenia. Asortyment bielizny erotycznej i dodatków z pogranicza dominacji i zniewolenia jest nam dobrze znany, dlatego mogą Państwo liczyć na maksymalną satysfakcję ze swojego wyboru – wszystko to w atrakcyjnej cenie potwierdzającej jakość i profesjonalne wykonanie elementów znajdujących się w tej części oferty sklepu internetowego Erotic-Med.pl!

do góry
Pokaż pełną wersję strony