Jak dojechać?

ul. Kobierzyńska 220

30-382 Kraków


Biuro Obsługi Klienta

     

tel: 579-064-015

Formularz kontaktowy

Godziny otwarcia

pon-pt: 9:30-20:00

sobota: 10:00-17:00

Możliwość czerpania przyjemności ze stosunku z partnerem lub partnerką zależy od wielu różnych czynników. Podstawowym elementem jest jednak zawsze odpowiednie nawilżenie, gdyż to dzięki niemu kochankowie są w stanie uniknąć otarć i skupić na wyłącznie na swoich potrzebach i doznaniach otrzymywanych w trakcie zbliżenia. Sklep internetowy Erotic-med.pl z przyjemnością dostarczy Państwu niezbędnych produktów, by efekt ten można było osiągnąć zawsze i w każdych warunkach. Lubrykanty osobiste, nazywane również nawilżającymi żelami intymnymi, dzielą się swoimi właściwościami z każdym użytkownikiem i pozwalają na komfortowe skorzystanie z ich pomocy. Zmniejszone tarcie podczas penetracji – czy to waginalnej, czy też analnej – ułatwia natomiast osiągnięcie przyjemności i wzmaga poziom rozkoszy.
                                
Składając zamówienie na lubrykanty osobiste i nawilżające żele intymne, nasi klienci mogą wybierać pomiędzy takimi markami, jak LELO, Fifty Shades of Grey, Lovely Lovers, LSDI, Pjur, Sensual, System JO, Toy Joy, Nuru i wielu innych. Podstawowy podział tego asortymentu dotyczy natomiast ich składu (lubrykanty silikonowe i lubrykanty wodne, czyli bezpieczne dla prezerwatyw i gadżetów erotycznych) oraz właściwości, jakie oferują swoim użytkownikom, a mogą być to:
- lubrykanty smakowe (zapewniają odpowiedni poślizg oraz mogą urozmaicić niejedno zbliżenie oralne),
- lubrykanty naturalne i antyalergiczne (aby przyjemność nie wiązała się z ryzykiem),
- preparaty rozluźniające mięśnie odbytu i zapewniające miejscowe znieczulenie,
- lubrykanty bez cukru, wegańskie, bezzapachowe, chłodzące lub rozgrzewające.
                                  
Silikonowe i wodne lubrykanty i intymne żele nawilżające, które znajdą Państwo w naszej ofercie, posiadają również zróżnicowaną pojemność. Pozwala to nam nie tylko na zaproponowanie naszym klientom produktu odpowiadającego ich wymaganiom, ale również potrzebom, co do wielkości opakowania, które ma bezpośredni wpływ na komfort użytkowania. Choć nie znajdą tu Państwo lubrykantów Durex, to LELO, Fifty Shades of Grey, Lovely Lovers, LSDI, Pjur, Sensual, System JO, Toy Joy oraz Nuru z całą pewnością godnie je zastąpią – opinie na temat naszych lubrykantów oraz fakt, iż pochodzą one od oficjalnego dystrybutora, dają nam pewność, że są to produkty oryginalne, bezpieczne dla zdrowia oraz efektywnie nawilżające i zmniejszające tarcie podczas stosunku. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tej części naszej oferty!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl