Noworoczne zmiany - jak zaskoczyć partnera w łóżku

0

Nowy rok, nowa ja. A może zaskoczyć go seksownym przebraniem?

 

To hasło to już kultowy temat memów, ale my zawsze bardzo poważnie traktujemy kobiecą zmienność. Zachęcamy każdą Panią do przemyślenia, kim się czuła w zeszłym roku: nieposkromioną tygrysicą czy raczej pełną uroku kotką? Bez względu na odpowiedź zachęcamy by jak najszybciej zmienić futerko. Wszystkim władczym Paniom polecamy wcielić się w rolę uległej i nieporadnej uwodzicielki. Nasza propozycja asortymentu, który wywróci świat partnera do góry nogami to trzyczęściowy, pełen niewinnego czaru komplet bielizny i subtelne, satynowe szarfy do krępowania. Na pewno będzie on zachwycony bezwarunkowym oddaniem kontroli nad przyjemnością w jego ręce i będzie się starał, aby stanąć na wysokości powierzonego mu zadania. Jeśli zdecydujesz dodatkowo wyłączyć z tej gry zmysł wzroku i pozwolisz zakryć oczy opaską poczujesz, jak każda komórka na Twojej skórze pragnie dotyku, od delikatnego muskania piórkiem, po mocniejsze klapsy skórzaną packą.

czarna zaciemniająca maska na oczyElegancka, czarna maska zaciemniająca, opaska na oczy

 

Dominacja

Z kolei Panie, które na co dzień są raczej uległe i chętnie oddają władzę partnerom zachęcamy, by przejęły inicjatywę. To wcale nie takie trudne, jak mogłoby się wydawać, a widok oniemiałego z wrażenia partnera wynagrodzi wszelkie trudy. Tak więc wcielcie się w bezwzględną dominę i śmiało sprawcie, by spełnił wszystkie Wasze żądania. Pewności siebie w tej roli doda Wam na pewno odpowiedni look – naszym typem zdecydowanie jest przepiękne body łączące delikatną, prześwitującą siateczkę ze skóropodobnymi wstawkami wetlook. Stylizację tę możesz dopełnić pończochami, a gwarantuję, że Twój partner nawet nie pomyśli o tym, by Ci się przeciwstawić. Jeśli jednak musiałabyś użyć tortur, by wymusić na nim wyznanie tego, pod jak ogromnym wrażeniem tej przemiany się znajduje, użyj śmiało zacisków na sutki, a gdyby nadal stawiał opór konieczne może się okazać użycie pejcza. Nie zapomnij też zakuć go w kajdanki, aby pamiętał, że teraz Ty masz władzę i autorytet.

body z otwartym krokiemEkskluzywne body wetlook z aksamitnym chokerem

 

Takie przebieranki to doskonały sposób dopełnienia noworocznych przemian w dziedzinie łóżkowej. Odmienią nie tylko was , wzajemne postrzeganie siebie, obudzą nowe uczucia i przesuną granicę, ale może także część ze swoich łóżkowych alter-ego przeniesiecie w świat poza waszym buduarem. Jak zwykle zachęcamy was do eksperymentowania.

 

feromony sexshop Kraków

 

 

bielizna na prezent sexshop

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony