Płyn antybakteryjny przeciwko koronawirusowi (COVID-19)

1

Kwestia dbania o zdrowie, higienę - to od początku nasza misja. W naszej ofercie znajduje się sporo specyfików o antybakteryjnym, dezynfekującym działaniu, jednak Clean'n'Safe wyróżnia się spośród innych. Firma Joydivision bardzo poważnie podeszła do kwestii higieny osobistej oraz przedmiotów osobistych. Podczas zabaw i korzystania ze wspólnych gadżetów erotycznych, a także podczas zmian stymulowanych okolic używanie bakteriobójczych substancji to praktycznie konieczność. Abyśmy mogli oddać się beztroskiej przyjemności i nie musieli martwić się o jej możliwe następstwa, firma Joydivision opracowała spray antybakteryjny, który skutecznie zwalcza bakterie, grzyby, wirusy chorób przenoszonych drogą płciową. W obliczu pandemii koronawirusa udało się także potwierdzić skuteczność sprayu w walce z koronawirusem COVID-19.

 

 

Spray o potwierdzonym działaniu skuteczny przeciwko koronawirusowi (COVID-19) dostępny jest w dwóch pojemnościach: wygodne, poręczne 100 ml, które można zabrać ze sobą wszędzie i zawsze mieć je w zasięgu ręki w razie potrzeby i 200 ml., które również bez problemu zmieści się do większej torebki, plecaka czy do schowka w samochodzie. 

Spray dezynfekujący Kraków

 

 

W tym czasie bardzo ważne jest, aby stosować się do zaleceń płynących z Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Pamiętajmy, że nosicielem  można być nawet nie mając objawów. Dobre samopoczucie niekoniecznie jest oznaką, że jesteśmy zupełnie zdrowi, natomiast mimowolnie można narażać na niebezpieczeństwo osoby, z którymi mamy styczność, a mogą one być mniej odporne.

 

koronawirus Kraków

 

Dbajmy o siebie w tym czasie, unikajmy skupisk ludzi, myjmy ręce częściej niż zwykle. Szanujmy zalecenia jakie wszyscy dostajemy. Czas kwarantanny spędźmy poświęcając więcej uwagi sobie i najbliższym.

Życzymy Wam wszystkim dużo zdrowia.

Komentarze do wpisu (1)

30 marca 2020

Ostatnia deska ratunku, tylko u was jeszcze można to dostać.

do góry
Pokaż pełną wersję strony