Jak dojechać?

ul. Kobierzyńska 220

30-382 Kraków


Biuro Obsługi Klienta

     

tel: 579-064-015

Formularz kontaktowy

Godziny otwarcia

pon-pt: 9:30-20:00

sobota: 10:00-17:00

Sprawdzone sposoby na powiększenie penisa

0

Czy rozmiar członka ma znaczenie?

"Dawid" - dzieło samego Michała Anioła był uosobieniem piękna ludzkiego ciała - ciała mężczyzny. Co ciekawe, artysta wyposażył Dawida w członek całkiem "normalnej" wielkości. Jeśli Dawid był pięknym mężczyzną, skąd nagle zjawił się problem wielkości penisa, który sprawia, że mężczyźni czują się mniej lub bardziej męscy.

 

Według danych statystycznych długość penisa w stanie spoczynku wynosi 7,6 cm - 10,2 cm, natomiast w czasie erekcji 17 cm (12,7 - 17,8). Ponad 80% męskiej populacji mieści się w tych granicach. O małym penisie (micropenis) mówimy wtedy, gdy w wzwodzie jest on mniejszy niż 7,6 cm. Średni obwód członka to ok. 12 cm. w stanie wzwodu.

 

 

 

Jak zmierzyć długość penisa?

 

Jak zmierzyć długość penisa?

 

Długość członka mierzy się w stanie pełnej erekcji bez uwzględniania jego kształtu. Linijkę należy przyłożyć do penisa blisko brzucha nie naciskając przy tym na brzuch. Pomiar wykonuje się z tego punktu aż do szczytu żołędzi.

 

 

 

 

Tabletki na powiększanie penisa

Tabletki są jedną z najczęściej wybieranych metod. Odpowiednia kompozycja ziół, witamin i minerałów stymuluje organizm do wytwarzania męskich hormonów płciowych oraz pobudza produkcję tlenku azotu. Efektem jest lepsze ukrwienie członka, ciała jamiste pobierają więcej krwi i zaczynają pęcznień, w wyniku czego po kuracji można odnotować zauważalny wzrost grubości członka.

 

Suplementy, które rekomenduje Specjalista Erotic-med:

 

PENILARGE TABLETKI 60SZT POWIĘKSZANIE PENISA XXL

Penilarge - tabletki na powiększanie penisa Kraków

Najważniejsze efekty działania, a więc regularnego stosowania tabletek, to oczywiście powiększenie penisa, nawet o 8 cm w przeciągu zaledwie 2 miesięcy. Co bardzo ważne, w opiniach niejednokrotnie potwierdzone zostało, że efekty te są trwałe, a powiększenie następuje nie tylko na długości penisa, ale także jego grubości.  Przyjmowanie codziennie 1 lub 2 tabletek niweluje jednak również wiele problemów związanych z potencją, brakiem popędu seksualnego czy chociażby przedwczesnym wytryskiem.

 

Polecamy jednoczesne stosowanie 2 metod: tabletek i kremu. Dzięki połączeniu tabletek naturalnie wpływających na wzrost penisa od wewnątrz oraz kremu działającego bezpośrednio na skórę penisa pierwsze efekty odczujesz niespodziewanie szybko.

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony