Erotic Med rozdaje prezenty za darmo

2

Rozdajemy prezenty

Przygotowałyśmy dla Was prawdziwą, świąteczną bombę - dwa gadżety do wyboru, a wybór jest trudny, bo obydwa wpisują się w najnowsze trendy, są nowoczesne i niezwykle funkcjonalne. A oto one:

 

Masażer bezdotykowy do łechtaczki z funkcją wibracji

To jedno z najnowszych urządzeń marki Satisfyer, która znana jest z innowacyjnych i wysokiej jakości zabawek erotycznych. To urządzenie doskonale to odzwierciedla nie tylko wpisując się w trend kreowania coraz to nowszych i bardziej zaawansowanych masażerów bezdotykowych, ale również przenosząc je w nowy, multimedialny wymiar dając im połączenie ze smartfonem, dzięki czemu mogą drgać w rytm ulubionej muzyki, reagować na głos lub być sterowane przez partnera/partnerkę nawet, jeśli dzielą Was kilometry. Dodatkowym plusem tego urządzenia jest fakt, że popularna i pożądana ostatnio stymulacja falami powietrza nie jest jego jedynym asem w rękawie, ponieważ zostało ono wyposażone dodatkowo jeszcze w funkcję wibracji, a jego ergonomiczny, wygięty w delikatny łuk kształt sugeruje do czego ją można wykorzystać. Podsumowując, to urządzenie na pewno jest w stanie wiele zmienić w życiu erotycznym człowieka i to zdecydowanie na korzyść.

 

Masażer bezdotykowy Satisfyer

 

Masażer dla par sterowany aplikacją

To nieco odświeżona wersja znanej i lubianej zabawki, która w naszym salonie szybko zyskała status bestsellera. Wibrator dla par przechodził wyraźną ewolucję, by ostatecznie trafić na półki i do waszych serc w aktualnej postaci. Ta niewielka podkówka daje dużo szczęścia obydwojgu partnerom. Obydwa jej ramiona uzbrojone zostały w mocno wibrujące silniki, z których po zaaplikowaniu urządzenia jeden stymuluje punkt G, a drugi pieści łechtaczkę. Działające podczas stosunku seksualnego urządzenie sprawia, że obydwoje partnerów odczuwa uczucie większego wypełnienia pochwy, a przyjemne wibracje przenoszą się również na penisa, dzięki czemu obie strony czerpią wyraźne korzyści z zabawki. Dotychczas działaniem urządzenia można było sterować albo przyciskiem znajdującym się na nim albo pilotem w rozszerzonej wersji. Teraz producent poszedł znów o krok do przodu pozwalając urządzeniu połączyć się z telefonem i być sterowanym za pomocą aplikacji mobilnej. Co więcej, urządzeniem można sterować nawet z dużej odległości, co pozwala zawsze zachować namiastkę intymnej bliskości.

 

Wibrator dla par Satisfyer

 

Szczegóły promocji

Promocja trwa od 30.10.2020 do 30.12.2020 i obowiązuje w naszym salonie stacjonarnym w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220. Do każdych zakupów za minimum 1000 zł dołączamy w prezencie wybrane przez Was spośród powyższych dwóch urządzenie zupełnie za darmo. Jeżeli więc rozważacie zakup świątecznych prezentów to doskonały moment, aby pospieszyć do naszego sklepu erotycznego, spełnić fantazje oraz otrzymać prezent również od nas. 

Komentarze do wpisu (2)

7 listopada 2020

Ja juz skorzystalem z promocji. gadzet jest mega,. Dzieki!

2 grudnia 2020

Dziekuje za prezent :)

do góry
Pokaż pełną wersję strony