WSZYSTKIE ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY NORMALNIE BEZ OPÓŹNIEŃ, PRZESYŁKI WYCHODZA OD NAS CODZIENNIE.  SKLEP STACJONARNY FUNKCJONUJE NORMALNIE I JEST OTWARTY W NORMALNYCH GODZINACH.  ODBIORY OSOBISTE SĄ REALIZOWANE STANDARDOWO W GODZINACH PRACY SKLEPU  

Czas i koszty dostawy

KAŻDA PRZESYŁKA KURIERSKA (kurier DPD lub kurier Inpost) oraz do PACZKOMATU GRATIS* (po przedpłacie na konto bankowe, zamówienie powyżej 50 zł)

PRZESYŁKA POBRANIOWA:

- Kurier Inpost za pobraniem: 13,50 zł

- Paczkomaty Inpost za pobraniem: 9,99 zł

 

Szanowni Państwo,

Dla Państwa wygodny w naszym sklepie internetowym oferujemy bezpłatną przesyłkę kurierską oraz do paczkomatu (po przedpłacie oraz powyżej 50 zł).

Dodatkowo w trosce o Państwa bezpieczeństwo każda przesyłka jest ubezpieczona na wypadek uszkodzenia lub zaginięcia.

Dla Państwa wygody udostępniamy następujące sposoby doręczenia przesyłek:

1)       Kurier InPost – doręcza paczki w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00. Prosimy podawać adres do doręczeń taki, aby kurier mógł zastać osobę odbierającą pod podanym adresem. Czas doręczenia najczęściej 24h, maksymalnie do 48h w dniach roboczych.

2)       Paczkomaty InPost – dostępne 24h/dobę, w każdej wolnej chwili można odebrać przesyłkę z paczkomatu. Czas doręczenia 1-3 dni roboczych. 

3)       Kurier DPD - doręcza paczki w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00. Prosimy podawać adres do doręczeń taki, aby kurier mógł zastać osobę odbierającą pod podanym adresem. Czas doręczenia najczęściej 24h, maksymalnie do 48h w dniach roboczych.

Do każdej przesyłki dołączany jest paragon lub faktura VAT.

do góry
Pokaż pełną wersję strony