10-częściowy, bogaty zestaw akcesoriów erotycznych
Zestaw został wykonany z materiałów o najwyższej jakości, które są bezpieczne i nie powodują podrażnień w kontakcie ze skórą. Urządzenia, które posiadają funkcję wibracji zostały wyposażone w jej płynną regulację.
W skład zestawu wchodzą:
- Kajdanki - solidne i bardzo praktyczne skórzane kajdanki na ręce lub nogi wyposażone w karabińczyki.
- Opaska na oczy - skórzana, całkowicie zaciemniająca.
- Zaciski na sutki - regulowany zacisk.
- Wibrator o koralikowej strukturze - dla rozluźnienia i rozkoszy, pokryty silikonową powłoką (długość: 18 cm, średnica: do 3,5 cm).
- Żelowa nakładka na penisa - zawiera liczne wypustki do maksymalnej stymulacji łechtaczki oraz pochwy, bardzo rozciągliwa, rozmiar uniwersalny.
- Wibrujący pierścień na członka - usztywnia i przyjemnie stymuluje, rozciągliwy, rozmiar uniwersalny.
- Masażer prostaty, korek analny - zapewnia seksualne spełnienie mężczyzny poprzez stymulację prostaty (długość: 8 cm, średnica: 2-3 cm).
- Wibrujące jajko - płynna regulacja wibracji, wyjątkowe doznania dla kobiet (długość: 5,5 cm, średnica: 2,5 cm).
- Dopochwowe kulki gejszy, z efektem wibrującym (średnica: 3 cm).
- Klepka - dwustronna, packa w kształcie serca i piórko do łaskotania, delikatne i czułe pieszczoty.
Zestaw dopełniają płatki róż, którymi można udekorować pomieszczenie w celu wprowadzenia w odpowiedni nastrój. Ładne opakowanie pozwala użyć zestawu w celu zrobienia prezentu bliskiej osobie.