

Opis
Korek analny został wykonany z przyjemnego w dotyku, gładkiego silikonu klasy medycznej, pozostaje całkowicie hipoalergiczny oraz delikatny dla skóry.
Ergonomiczny kształt zatyczki zapewnia płynną penetrację, natomiast podstawa w kształcie róży pozwoli na bezpieczną aplikację, chroniąc gadżet przed wchłonięciem, jednocześnie dodając uroku.
Produkt jest również w pełni wodoodporny co pozwala na używanie go w wannie bądź pod prysznicem.
Specyfikacja
Sposób użycia
W celu ułatwienia aplikacji oraz zwiększenia komfortu użytkowania zalecamy stosowanie żelu analnego na bazie wody. Taki o oleistej formule lub na bazie silikonu mógłby spowodować mikrouszkodzenia, wchodząc w reakcję z zewnętrzną powłoką urządzenia, niszcząc jej higieniczną warstwę wierzchnią.
Gadżet wtedy stanie się podatny na zabrudzenia oraz nieprzyjemny w dotyku, jest to uszkodzenie nieodwracalne.
Higiena
Produkt należy umyć za każdym razem przed i po użyciu.
Możesz to zrobić łagodnym mydłem w letniej (nie wrzącej) wodzie. Aby pozbyć się z powierzchni gadżetu ewentualnych szkodliwych mikrobów i utrzymać ją w higienicznej czystości zalecamy użycie specjalnego środka dezynfekującego. Jest on przeznaczony do czyszczenia akcesoriów erotycznych i dodatkowo pozbędzie się zanieczyszczeń oraz zapobiegnie rozwojowi bakterii.
Cechy produktu
stymulacja analna
elastyczny materiał
wodoodporność
wyjątkowa estetyka
Oceny użytkowników
Może Ci się spodobać