O firmie Erotic Med

Mgr Justyna Gońka - Akredytowany Sex Coach

Każdy, kto miał przyjemność z nią zamienić słowo przyzna bez cienia wątpliwości, że jest ona niezwykle charyzmatyczną postacią. Energiczna, zawsze uśmiechnięta, z pozytywnym nastawieniem do ludzi i otaczającego ją świata, ale również ze świadomością swojej wartości i własnej sprawczości. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, a to przeświadczenie udziela się wszystkim jej rozmówcom. Zawsze ma ona swoje zdanie i zazwyczaj jest ono oparte na doświadczeniach, których pomimo młodego wieku ma całe mnóstwo. Nic dziwnego - to osoba, która nie boi się żyć pełnią życia i projektuje sukcesy, zamiast rozważać potencjalne porażki. Działa szybko i precyzyjnie, udowadniając, że wszystko czego pragniemy leży w zasięgu ręki, trzeba tylko po to sięgnąć. Podróże, które kocha, pozwalają jej poznawać obce kultury i czerpać z nich to, co najlepsze. Z każdego odwiedzanego zakątka świata przywozi wspomnienia i inspiracje, które przekuwa na proces twórczy.

Pomysł stworzenia sexshopu innego niż wszystkie zrodził się podczas rozmowy w poczekalni u ginekologa z pacjentka, która dostała zalecenie używania kulek gejszy, jednak stresowała ją perspektywa wizyty w sexshopie. Właściwie konkluzja, że brakuje takich miejsc, które do seksu podchodziłyby w sposób naturalny, z należytą powagą i wysoką kulturą, wyszedł naturalnie. Justyna Gońka dostrzegła w nim nie tylko perspektywę biznesową, ale również swoje miejsce w świecie, misję detabuizowania tematów związanych z życiem erotycznym oraz propagowania idei świadomego, bezpiecznego i higienicznego seksu. Będąc absolwentką kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji postanowiła uzupełnić swoje wykształcenie i zdobyć uprawnienia i kompetencje do bycia coachem. Świadomość, że satysfakcjonujące życie erotyczne jest jednym z koniecznych warunków ogólnego dobrostanu człowieka popycha ją do tego, by codziennie pomagać osiągnąć tę równowagę pomiędzy cielesną i duchową sferą życia osobom, które się do niej zwracają. Prowadząc prestiżowy salon z akcesoriami erotycznymi Erotic Med, działalność Sex Coacha oraz rozwijając własną markę Just You spełnia ona swoje powołanie pracując z ogromną pasją i odnosząc coraz większe sukcesy.


erotic med zespol obslugi klienta
masazery do ciala w erotic med

Erotic Med - profesjonalny salon z akcesoriami erotycznymi

Wielu naszych Klientów twierdzi, że to miejsce jest wyjątkowe. Jesteśmy pierwszym w Polsce, naprawdę profesjonalnym salonem z akcesoriami erotycznymi. Nasz profesjonalizm nie ogranicza się tylko do znajomości gadżetów, które posiadamy w ofercie, ich starannym selekcjonowaniu pod kątem bezpieczeństwa i wysokiej jakości, ale również jesteśmy salonem ściśle współpracującym i szeroko rekomendowanym w środowiskach medycznych. Posiadamy pisemne rekomendacje lekarza - ginekologa, specjalne przeszkolenie ze zdrowotnych aspektów używania gadżetów erotycznych, szkolenia pomagające nieustannie podnosić nasze standardy obsługi. Dzięki temu możemy nie tylko zapewnić rzeczową, i fachową pomoc, ale również zagwarantować swobodną, niekrępującą atmosferę dla każdego z naszych Gości. Skrępowanie, obawy i wstyd zostają za drzwiami, nie ma tu dla nich miejsca. Zawsze jednak jest tu miejsce na kreatywną dyskusję, wymianę poglądów i doświadczeń, inspirację, fascynację. Kadra w naszym salonie dobierana jest zawsze bez pośpiechu, starannie, z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji i wyjątkowych kompetencji. Ważne dla nas jest, aby to miejsce wypełnione było pozytywnymi fluidami, było odskocznią od trosk codziennego dnia i wypierało myśli o problemach i obowiązkach na rzecz myśli o relaksie i przyjemności, jaką wszystkim nam daje seks.


profesjonalne doradztwo w erotic med
wibratory fun factory w erotic med

Just You - Tylko Ty - marka własna mgr Justyny Gońki

Właśnie Ty i tylko Ty jesteś w centrum zainteresowania. Marka tworzona przez Justynę Gońkę z dedykacją dla wszystkich, dla których liczy się jakość życia, doznań, przedmiotów, którymi się otaczają. Uważa ona, że wysoka jakość produktów to coś, na kogo stać każdego i dlatego w swoich produktach szuka najlepszych rozwiązań, które pozwalają tworzyć wyjątkowe rzeczy dostępne dla wszystkich. Jej wrodzony perfekcjonizm oraz specjalistyczne wykształcenie pozwala jej czuwać nad procesem produkcji od samego projektu, po efekt końcowy w postaci gotowego produktu. Zdolność wsłuchania się w potrzeby i oczekiwania drugiej osoby to ważna dla certyfikowanego coacha umiejętność, którą wykorzystuje Ona również tworząc markę Just You. Sama będąc aktywną fizycznie i mając do czynienia z wieloma osobami mniej lub bardziej profesjonalnie uprawiającymi sport dostrzegła i odpowiedziała na problem dotykający wielu aktywnych kobiet. Stworzyła dla nich kuleczki, które pomagają im pracować nad formą mięśni Kegla - równie ważnych, jeśli nawet nie ważniejszych niż inne partie mięśni, odpowiadajacych za odczuwanie przyjemności ze zbliżeń, ale również za tak fundamentalne kwestie jak utrzymywanie moczu. Kuleczki te pomogły wielu paniom ćwiczyć tak, jak lubią bez obaw o przykre i wstydliwe wpadki. Po wielu rozmach z Gośćmi salonu stacjonarnego przy ul. Kobierzyńskiej 220 w Krakowie narodziło się marzenie, które następnie urosło do planu, by ewoluować w działanie mające na celu stworzenie własnych feromonów, które nie tylko zawierać będą niesłychanie skuteczną, autorską kompozycje substancji semiochemicznych, ale również starannie dobrane przez nią nuty zapachowe. Długa i wyczerpująca droga, miliony poprawek by spełnić rygorystyczne oczekiwania, intensywna praca nad każdym szczegółem nie tylko samego produktu, ale również końcowej formy, w której trafi do swoich koneserów mają na celu zaspokojenie najbardziej wyrafinowanych gustów i przerosnąć najwyższe oczekiwania. Ekskluzywne perfumy z wysoką zawartością feromonów to nie jest jednak ostatnie słowo marki Just You. Justyna Gońka nie znosi bowiem stagnacji, marzy śmiało i nie boi się swych marzeń wprowadzać w życie. Kolejne projekty już czekają na swoją realizację.


erotic med najwyzszy standard obslugi klienta
kuleczki gejszy erotic med

Zespół Erotic Med - poznaj nas

Tutaj zawsze liczy się człowiek i odnosi się to nie tylko do Klientów, ale również do pracowników, których zadaniem jest stworzenie wyjątkowej, komfortowej dla wszystkich atmosfery. Zbudowałyśmy zgrany, pełen pozytywnej energii, kobiecy zespół z ogromnym know how. Każda z nas ma inny charakter, inne doświadczenia, inne pasje i życiowe motto, ale to właśnie sprawia, że idealnie się uzupełniamy tworząc prężnie działający team, zarażający pozytywnym nastawieniem do życia. Każda z nas odnalazła widzi w tym miejscu część samej siebie, pracę, która daje poczucie spełnienia i satysfakcji, niekończące się perspektywy rozwoju nie tylko własnego, ale również Erotic Med. Dlatego właśnie z przyjemnością uczęszczamy na szkolenia i wydarzenia branżowe, ale również medyczne, psychologiczne - jesteśmy otwarte na każdą dziedzinę wiedzy, która ma wpływ na zadowolenie nie tylko z życia erotycznego, ale również z życia ogólnie. Ta ciekawość, otwartość i chęć zdobywania nowych doświadczeń i tematycznej wiedzy pozwala nam efektywnie pomagać odwiedzającym nas Klientom nie tylko w wyborze gadżetów, ale często również w ożywieniu namiętności w związku. Rozmowy w naszym salonie trwają długo, często nawet godzinami, ale są niesamowicie efektywne. Naszych Klientów uważamy za naszych Przyjaciół i często to uczucie jest odwzajemnione. Zawsze cieszy nas to, że nasi Goście czują się jak u siebie w domu i z chęcią do nas wracają, witając nas uśmiechem od progu i otwierając przed nami drzwi do swojej prywatności.


Erotic Med - jesteśmy dla Was już 7 lat - kliknij i zobacz film

5 urodziny erotic med video
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl