Jak dojechać?

ul. Kobierzyńska 220

30-382 Kraków


Biuro Obsługi Klienta

     

tel: 579-064-015

Formularz kontaktowy

Godziny otwarcia

pon-pt: 9:30-20:00

sobota: 10:00-17:00

Doznania płynące ze stymulacji analnej wymagają nie tylko zaufania do partnera oraz delikatności, ale również dobrego żelu nawilżającego. Wiele par decyduje się w tym przypadku także na stopniowe wchodzenie w świat tego typu doznań, co jak najbardziej jest właściwym podejściem i pomaga ustrzec się przed nieudaną próbą. W tej kategorii znajdą Państwo nasz asortyment lubrykantów, który dzięki swojej skuteczności jest w stanie ułatwić zarówno kolejne etapy oswajania ciała, jak i samą penetrację, czyniąc ją bezpieczną i przyjemną dla obojga partnerów.
                                                                       
Lubrykanty intymne, które mogą Państwo zamówić w sklepie internetowym Erotic-Med.pl, to markowe produkty posiadające w pełni bezpieczny skład. Wśród nich znajdą Państwo preparaty:
- silikonowe i wodne (seks analny wymaga dobrego nawilżenia, gdyż nie ma możliwości, aby tarcie zmniejszyło się w takim przypadku w naturalny sposób),
- w postaci kremu, żelu lub olejku,
- rozluźniające mięśnie odbytu, a także działające znieczulająco,
- z antyalergiczną formułą, która znacznie redukuje możliwość wystąpienia infekcji intymnej,
- o składzie dostosowanym do użycia z prezerwatywami.
                                                                   
Tworząc kategorię lubrykantów analnych dla kobiet, korzystamy z asortymentu najpopularniejszych producentów o międzynarodowej renomie. Dzięki temu na naszych wirtualnych półkach znajdą Państwo kremy, olejki i żele od Pjur, System JO, LovelyLovers, Ero by HOT, Sensuel, LoveStim, Boss Series Health, LSDI oraz Quality Sex Lab. Na uwagę zasługuje tu także wydajność dostępnych preparatów, gdyż bez wyjątku gwarantuje ona ekonomiczne dawkowanie oraz satysfakcjonujące efekty nawilżenia. W przypadku tej kategorii produktów mogą Państwo wybierać pomiędzy opakowaniami o pojemności od 50 do nawet 300 ml. Życzymy udanych zakupów!

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl