Soniczne masażery łechtaczki

Od teraz przyjemne doznania towarzyszyć mogą Ci wszędzie. Przygotowana oferta masażerów sonicznych skoncentrowana jest na kobietach stale poszukujących nowego wymiaru przyjemności. Długa żywotność wbudowanego w urządzenia akumulatora oraz wyprofilowana konstrukcja masażera pobudzają zmysły niezależnie od sytuacji. Bezdotykowy stymulator łechtaczki dzięki swoim niewielkim rozmiarom może być przechowywany w torebce, czy kosmetyczce przez co zawsze towarzyszyć może kobiecie. Zrezygnuj z niedyskretnych wibracji na rzecz przyjemności płynącej z fal powietrza!

Przyjemność, której dotąd nie znałaś

Bezdotykowe masażery soniczne z asortymentu to specjalnie opracowane urządzenia, które gwarantować mają szczytowanie przy każdym użyciu. Wbudowana w urządzenia technologia emitująca fale ciśnienia działa dyskretnie, dostarczając do łechtaczki pobudzające ją powietrze o wybranej intensywności. Masażer soniczny zapewnia kilka poziomów stymulacji, przez co użytkowniczka może dostosować je do swoich potrzeb, by przy każdym użyciu osiągnąć upragnione szczytowanie. Wodoodporna powłoka pozwala, by masażer soniczny towarzyszył kobietom także podczas kąpieli i pryszniców, bez obaw o uszkodzenie mechanizmu emitującego fale ciśnienia.

Dyskrecja w dowolnym momencie

Masażery wykonane są z wysokiej klasy silikonu medycznego, który dzięki swoim hipoalergicznym właściwościom pozwala kobietom na bezpieczne oddawanie się przyjemności. Zrezygnowanie z charakterystycznego dla wibratora dźwięku dodatkowo zapewnia dyskrecję dla kobiet, a dodatkowo użytkowniczka ma możliwość wyboru idealnego dla siebie masażera z dostępnych kolorów oraz konstrukcji. Urządzenie ładowane jest za pomocą kabla USB, a pełna moc baterii gwarantuje zabawę do nawet 4 godzin. Masażer jest prosty w obsłudze, gdyż w zależności od wybranego modelu obsługa natężenia fal powietrza odbywa się za pomocą zaledwie kilku przycisków. Dzięki temu używać go można już za pomocą jednej dłoni i w pełni oddawać się przyjemności. Szczytuj gdzie chcesz i kiedy chcesz przy użyciu dyskretnych masażerów sonicznych! 

do góry
Pokaż pełną wersję strony