The Lovers - Wyjątkowa, ekskluzywna gra erotyczna dla par w języku angielskim

Dostępność: Dostępny od ręki
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 119,90 zł 119.90
Sugerowana cena producenta: 150,00 zł
quantity szt.
Zamów telefonicznie
579-064-015
zapytaj o produkt Przyjdź do salonu i
zobacz jak wygląda
Kod produktu: The Lovers
Producent: The Lovers
Ocena: 3.8 (Ilość ocen: 0)

Opis

THE LOVERS - Ekskluzywna Gra Erotyczna (Poziom 1 - Romantic)

 

UWAGA: Gra zawiera materiały erotyczne oraz pornograficzne i przeznaczona jest wyłącznie dla osób pełnoletnich!

Koniecznie należy przeczytać reguły gry przed rozpakowaniem kart. Karty nie mogą być podglądane!

Gra jest zapakowana w eleganckie pudełko co czyni ją doskonałym pomysłem na prezent walentynkowy, urodzinowy, rocznicowy, na wieczór kawalerski/panieński.

Gra The Lovers jest wyjątkową grą erotyczną, przeznaczoną tylko dla osób dorosłych. Gra ta jest unikatowa, gdyż rozgrywka w przeciwieństwie do innych gier, nie jest liczona w minutach lub godzinach, lecz w tygodniach a nawet miesiącach. The Lovers wymaga od partnerów dużego zaangażowania oraz w śmiały sposób ingeruje w wasze życie erotyczne dodając do niego bardzo dużą dawkę pikanterii. Dodatkowym walorem gry są erotyczne grafiki przygotowane dla każdej karty. The Lovers dostępna będzie w kilku poziomach zaawansowania, reguły dla każdego poziomu są takie same, natomiast zmieniają się zadania, które macie do wykonania.

 

 

Aktualnie dostępny Poziom 1 (Romantic) gry. Gra jest dostępna tylko w wersji angielskiej (do wysyłki dodawany jest opis reguł w języku polskim).

 

Polskie zasady gry dostępne są również pod adresem: https://thelovers.plazacraft.com/assets/files/The%20Lovers%20-%20Game%20Rules%20-%20Polish.pdf

 

 

Dostępne i przyszłe poziomy to:

- Romantic - poziom początkowy, nastawiony bardziej na romantyczne chwile, delikatne erotyczne igraszki, również troszkę pikantniejsze momenty. Na tym poziomie nie zdarzy się nic co wybiega poza ogólnie przyjęte standardy, aczkolwiek czasami możecie być zaskoczeni. Ten poziom nadaje się znakomicie do 'Przełamania pierwszych lodów' lub przypomnienia sobie pierwszych wspólnych randek.

- Hardcore - ten poziom polecany jest dla tych, którzy na pewno chcą więcej, zacznie się tu pojawiać dużo zadań, których możliwe, że nigdy nie usłyszycie w gronie swoich znajomych. Jest to już szybka jazda bez trzymanki, która w głównej mierze zawiera elementy związane z dominacją. Ten i następny poziom ma dwie wersje Master&Slave oraz Switch, różnią się one od siebie jedynie specjalnym ułożeniem kart. Karty w opcji Master&Slave ułożone są z podziałem na role, karty Switch są wymieszane.

- Pervert - nazwa poziomu mówi sama za siebie. Poziom Pervert przeznaczony jest jedynie dla małej grupy osób, których zahamowania seksualne są na poziomie minimalnym lub w ogóle nie istnieją.

 

 

CEL GRY

Właściwie The Lovers ma wiele celów, ale przede wszystkim jest nim dobra zabawa przepełniona erotyzmem, namiętnością i perwersją. Podczas gry będziecie wykonywać misje bądź używać dodatkowych akcji, zdobywając i tracąc w ten sposób punkty. Osoba, która zdobędzie najwięcej punktów, wygrywa całą grę, a na końcu czeka ją niespodzianka.

 

 

PIERWSZA I NASTĘPNA GRA

Karty The Lovers w pudełku przygotowane są w specjalnie ułożony sposób – nie należy podczas pierwszej gry odkrywać żadnych kart ani mieszać talii. Gra składa się z 8 tur. Czas jednej tury możecie ustalić w sposób dowolny, polecamy jednak, aby tura trwała 1-2 tygodnie. Po skończeniu gry karty mogą zostać na nowo potasowane i grę można rozegrać na nowo. Karty rozdzielone są na dwie talie, po jednej dla każdego z partnerów. Na spodzie talii, na karcie do liczenia punktów, znajduje się informacja, dla kogo talia jest przeznaczona (F - Kobieta, M - Mężczyzna, Master, Slave). Kartę do liczenia punktów należy oddzielić bez podglądania spodu talii. Zalecane jest, aby poza etapem dociągania kart obydwie talie były przechowywane w miejscu niedostępnym dla graczy. Przed pociągnięciem pierwszych kart należy również ustalić, ile będzie trwała jedna tura. Zaleca się, aby był to tydzień, ewentualnie dwa. Podczas jednej tury każda z osób będzie miała do wykonania jedną misję. Karty podzielone są na dwa typy:  karty misji i karty dodatkowe. Podczas każdej tury partnerzy ciągną 3 górne karty ze swojej talii – w ten sposób dobiorą oni jedną kartę misji i dwie karty dodatkowe.

 

ROZGRYWKA

Przebieg poszczególnej tury wygląda następująco:

1. Każdy z partnerów losuje ze swojego stosu 3 karty (jedną kartę misji i dwie karty dodatkowe). Partnerzy nie pokazują sobie nawzajem swoich kart.

2. Podczas tury każdy z partnerów ma w obowiązku wykonać swoją misję. W momencie, kiedy to nastąpi, pokazuje on drugiemu partnerowi kartę. Jeśli partnerowi nie uda się wykonać misji podczas jednej tury, to traci on liczbę punktów wskazaną na karcie, a jeśli uda to zyskuje on punkty.

3. Podczas tury każdy z partnerów może zagrać karty dodatkowe (Akcji lub Joker) w sposób oznaczony przez typ oraz rodzaj karty. Kart dodatkowych nie można użyć, jeśli koszt zagrania karty jest wyższy od liczby punktów posiadanej przez osobę zagrywającą. Aby zagrać kartę dodatkową, osoba musi mieć tę kartę przy sobie i pokazać ją partnerowi.

4. Po skończeniu tury (minięciu ustalonego czasu), partnerzy rozpoczynają kolejną turę. Jeśli podczas ustalonego czasu żaden z partnerów nie wykonał misji, tura kończy się dopiero w momencie, kiedy jeden z partnerów jako pierwszy wykona misję – chyba, że oboje zgadzają się na przejście do następnej tury. Nie musicie się ograniczać z misjami i akcjami do zacisza waszego domu – wszystkie karty mogą być zagrane w dowolnym momencie, a ich wykonanie bądź odmowa odpowiednio zmienia liczbę punktów graczy.

 

ZAKOŃCZENIE

Gra kończy się po minięciu 8 tur, wtedy partnerzy porównują swoje punkty. Wygrywa osoba, która ma najwięcej punktów. Jeśli liczba punktów jest równa, zwycięzca wyłaniany jest przez losowanie. Wygrana osoba czyta na głos ostatnią kartę ze swojego stosu, która jest kartą nagrody. Drugi partner wykonuje instrukcje podane na karcie.

 

The Lovers - Wyjątkowa, ekskluzywna gra erotyczna dla par w języku angielskim  sex shop Kraków www.erotic-med.pl


The Lovers - Wyjątkowa, ekskluzywna gra erotyczna dla par w języku angielskim


The Lovers - Wyjątkowa, ekskluzywna gra erotyczna dla par w języku angielskim


The Lovers - Wyjątkowa, ekskluzywna gra erotyczna dla par w języku angielskim


The Lovers - Wyjątkowa, ekskluzywna gra erotyczna dla par w języku angielskim


The Lovers - Wyjątkowa, ekskluzywna gra erotyczna dla par w języku angielskim


The Lovers - Wyjątkowa, ekskluzywna gra erotyczna dla par w języku angielskim


The Lovers - Wyjątkowa, ekskluzywna gra erotyczna dla par w języku angielskim


Opinie o produkcie (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony