Erotic-Med najlepsze opinie

Słyszeliście o sexshopie, który cieszy się najlepszymi opiniami w Google?

 

Marka ma znaczenie. Zastanawialiście się kiedyś dlaczego jedne marki lubimy bardziej, niż inne? Co takiego ma znaczenie, że chętnie odwiedzamy salony jednych marek, podczas kiedy innych omijamy z daleka. Co sprawia, że niektóre z nich polecamy, a inne odradzamy naszym przyjaciołom? My zastanawiamy się nad tym cały czas. Każdego dnia myślimy w jaki sposób sprawić, aby Wasze odwiedziny w naszym salonie erotyczny w Krakowie były jak najbardziej pozytywnym doświadczeniem. Jak sprawić, byście nas polubili i z przekonaniem polecali swoim znajomym i przyjaciołom?


 

mgr Justyna Gońka

Sex Coach Certified

 

Karolina Sokołowska

Sex Educator 

 

Anita Laszkiewicz

Lingerie Manager

 

Magdalena Przebinda

Customer Advisor

Asia erotikmed

 

Joanna Łabuz

Customer Advisor


 

 

Traktujemy Was tak, jak same chciałybyśmy być potraktowane

Nie każdy wchodzi do nas bez skrępowania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że czasem jesteśmy pierwszym tego typu miejscem, do którego kierujecie swoje kroki. Rozumiemy także, że oscylujemy (lub poruszamy się) na granicach stref Waszej prywatności i Waszego komfortu, dlatego staramy się być jak najbardziej transparentne. Personalnie uważamy, że branża, którą się zajmujemy jest jedną z najwspanialszych dziedzin życia, ponieważ łączy się z bliskością, zaufaniem, przyjemnością i nasuwa nam same pozytywne skojarzenia - pragniemy, aby i wam kojarzyła się ona jak najlepiej. Zdajemy sobie jednak sprawę, że "przyjemność" jest pojęciem względnym i nie wszyscy czerpiemy ją w ten sam sposób. Dlatego możecie nam zaufać, że czegokolwiek poszukujecie - my nie oceniamy. Dla Waszego komfortu używamy neutralnej, medycznej terminologii, aby nie być przez Was odbierane w sposób wulgarny czy infantylny. Naszym zadaniem jest pomóc Wam znaleźć to, co sprawi Wam przyjemność w Waszym jej zrozumieniu.

 

Tak wygląda nasz sklep stacjonarny w Krakowie przy ul. Kobierzyńskiej 220 -  Erotic Med

SEXSHOP KRAKÓW Erotic-med.pl

sklep erotyczny Kraków

bielizna erotyczna Krakow

 

 

 

"Miła, niekrępująca atmosfera", "pomocna, kompetentna obsługa"

W naszym salonie staramy się stworzyć standard obsługi, który będzie wyznacznikiem poziomu dla innych miejsc. Staramy się zrobić wszystko, abyście mogli poczuć się swobodnie i komfortowo, aby stworzyć dla Was warunki do otwartej rozmowy. Chcemy Wam towarzyszyć, aby Wasza wizyta w naszym salonie była efektywna. Efektywna dla Was. Podczas jednych z naszych rozmów, kiedy dzieliłyśmy się swoimi wspomnieniami z naszych początków w branży odkryłyśmy, że łączyła nas jedna rzecz - nie wiedziałyśmy do czego służy większość przedmiotów. Na pewno część z Was, odwiedzających lub planujących odwiedzić nasz salon, doskonale porusza się w dziedzinie erotyki. Jednak wspominając własne uczucie przytłoczenia doszłyśmy do wniosku, że warto pokazywać naszym Klientom warte zainteresowania rzeczy lub nowości, ponieważ dla nas to codzienność, jednak niewiele jest osób, które aż tak bardzo jak my śledzą premiery i wyszukują nowych sposobów na erotyczną stymulację ciała i ducha. "Nie wiedziałem/łam nawet, że coś takiego istnieje!" - to zdanie często pada z ust naszych Gości. Skąd zatem można wiedzieć, że być może właśnie to będzie kluczem do przyjemności? Skąd zatem wiadomo, że są takie tabletki, które warto wypróbować, bo spotęgują przyjemność? Skąd wiadomo, że żel na bazie silikonu może zniszczyć niektóre gadżety erotyczne? Skąd wiadomo, jaka jest różnica pomiędzy wibratorem, a pulsatorem i jak działa bezdotykowa stymulacja łechtaczki? Jeden z najwybitniejszych, współczesnych dyrygentów Pierre Boulez powiedział kiedyś: "Życie to ciekawość. Jeśli nie jesteś ciekawy oznacza to, że leżysz w trumnie." Jesteśmy tu po to, aby wzbudzić w Was ciekawość własnych ciał, ich reakcji na różne rodzaje stymulacji i chęci ich wypróbowania.

 

 

Bogaty asortyment, ogromny wybór produktów

Często zdarza się, że przeglądacie naszą stronę i przychodzicie z podjętymi już decyzjami. Czasem staramy się wskazać Wam alternatywy. Bogaty wybór akcesoriów w naszym salonie Erotic-Med uważamy za jeden z największych plusów. Jednak niekiedy, podczas poszukiwań nowych akcesoriów do naszego salonu, zdarza się nam zakupić coś, co szybko odsyłamy do producenta, ponieważ nie spełnia naszych kryteriów jakości. Was również zachęcamy do obejrzenia kilku produktów przed dokonaniem wyboru - zapewniamy, że różnią się od siebie nie tylko ceną, a ta zawsze z "czegoś" wynika. Jeśli decydujecie się na zakup akcesoriów, które mają z założenia sprawić przyjemność, warto zadbać, aby faktycznie były one wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów, uwzględniały anatomię ludzkiego ciała, były bezpieczne w użyciu. Źle dobrane akcesoria, brak elastyczności wybranego produktu, twarde, nieprzyjemne materiały mogą powodować dyskomfort i awers, zamiast oczekiwanego orgazmu. Wyobraźmy sobie, że każda kobieta, podobnie jak zamek w drzwiach, jest inna. Podobnie zatem jak nie ma uniwersalnego klucza, który otwiera wszystkie drzwi, również twardy, nieplastyczny wibrator nie dopasuje się do ciała każdej kobiety i nie zapewni jej rozkoszy. Chętnie wskazujemy Wam rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie tak, abyście byli zadowoleni z zakupionych produktów, aby Wasze doświadczenia z nimi były wyłącznie przyjemne i abyście czuli chęć kolejnych eksperymentów z innymi gadżetami, a nie obawę przed kolejnym nietrafionym zakupem i zalegającą w szufladzie, nieużywaną zabawką. W naszym salonie znajdziecie cały wachlarz zarówno akcesoriów erotycznych, suplementów i kosmetyków intymnychakcesoriów BDSM ale również markową bieliznę. Wiele dostępnych rozmiarów, modeli, kolorów sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Nasz personel ma doświadczenie w doborze bielizny, w związku z czym chętnie doradzimy jakie modele najlepiej sprawdzą się dla sylwetki, opowiemy o aktualnych trendach w bieliźniarstwie, doradzimy które modele cieszą się pozytywnymi recenzjami Klientek.

 

 

 

Erotic Med - erotycznie i medycznie

Często pytacie - dlaczego "med"? Odpowiadamy wówczas, że charakteryzuje i wyróżnia nas szerokie spojrzenie na temat seksualności, miedzy innymi również w aspekcie zdrowotnym. Nasz salon ma rekomendację środowisk lekarskich, a nasz personel ma rozległą wiedzę nie tylko na temat nowinek w branży, najnowszych trendów ale również medycznego zastosowania kuleczek gejszy, doboru kubeczka menstruacyjnego czy masażera prostaty. Interesujemy się składem i działaniem suplementów i środków doraźnych, wiele z nich osobiście testujemy, aby znać efekt ich działania i móc polecić odpowiednio dobrany do indywidualnych potrzeb produkt. Korzystamy na co dzień z produktów, które polecamy. Polecamy produkty, których używamy i które lubimy. Wspieramy naszych Klientów wieloletnim doświadczeniem, doświadczeniami, którymi dzielą się z nami nasi Klienci, wiedzą zdobytą podczas szkoleń zarówno produktowych, jak i poszerzanej kursami i szkoleniami medycznymi. 

 

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl