Korek analny z pierścieniem do podwójnej penetracji
  • Korek analny z pierścieniem do podwójnej penetracji
  • Korek analny z pierścieniem do podwójnej penetracji
  • Korek analny z pierścieniem do podwójnej penetracji
  • Korek analny z pierścieniem do podwójnej penetracji
Wibrujące pierścienie na penisa

Korek analny z pierścieniem do podwójnej penetracji

W magazynie
⁠Dostępny w salonie stacjonarnym
Szybka i dyskretna wysyłka w 24h
139,90 zł
Ilość:
- +

Opis

Stymulator analny z wibrującym ringiem

Wyjątkowy gadżet zaprojektowany w taki sposób, by ułatwić jednoczesną, potrójną stymulację. Produkt składa się z profilowanej sondy analnej połączonej za pośrednictwem pierścienia erekcyjnego ze stymulatorem łechtaczki. Stymulator łechtaczki posiada liczne wypustki oraz kieszeń na pocisk wibrujący - wyposażony w 10 intensywnych trybów wibracji, o zróżnicowanej częstotliwości.

Sonda została wykonana z przyjemnego w dotyku, jedwabiście gładkiego silikonu klasy medycznej, dzięki temu produkt jest:

  • hipoalergiczny - odpowiedni również dla osób o wrażliwej skórze
  • wodoodporny - materiał umożliwia korzystanie z produktu również w wannie lub pod prysznicem
  • elastyczna struktura tworzywa sprawia, że produkt jest wyjątkowo miękki, a pętla - rozciągliwa, dzięki temu gadżet jest prosty w założeniu, wygodny oraz stabilny. Profilowany kształt ułatwiają aplikację gadżetu.

 Wymiary:

  • długość całkowita: 17 cm
  • średnica zewnętrzna: 2,6 cm
  • zasilanie: 1 bateria typu AAA
  • materiał: silikon
  • kolor: czarny

 Pamiętaj:

Do produktów wykonanych z tego materiału używaj tylko preparatów na bazie wody, produkty na bazie silikonu lub takie o oleistej formule mogą wejść w reakcję  z zewnętrzną powłoką urządzenia, niszcząc jej higieniczną warstwę wierzchnią.

Jak dbać o przedmiot?

Zalecamy czyszczenie gadżetu każdorazowo przed oraz po użyciu - możesz to zrobić łagodnym mydłem i ciepłą wodą lub specjalnym cleanerem.

Specyfikacja

Toyfa
57-1203-01

Oceny użytkowników