Jak dojechać?

ul. Kobierzyńska 220

30-382 Kraków


Biuro Obsługi Klienta

     

tel: 579-064-015

Formularz kontaktowy

Godziny otwarcia

pon-pt: 9:30-20:00

sobota: 10:00-17:00

Zabawy w stylu bondage są jedną z najbardziej popularnych form BDSM. Tego rodzaju igraszki wymagają specjalnych akcesoriów, dzięki którym można mocno skrępować partnera w bezpieczny sposób. Ponieważ bardzo dobrze znamy potrzeby współczesnych miłośników BDSM, w naszej ofercie absolutnie nie mogło ich zabraknąć!

Jedną z najpopularniejszych pozycji w BDSM jest ta z mocno rozłożonymi i skrępowanymi nogami i/lub rękami. Aby osiągnąć taki efekt potrzebne są solidne skrzyżowane pasy, które służą do krępowania. W naszym asortymencie można znaleźć właśnie takie akcesoria. Są to produkty uznanych marek, które wyróżniają się zastosowaniem bardzo solidnych materiałów zarówno jeśli chodzi o pasy, jak i mankiety oraz klamry. Chociaż ich przeznaczeniem jest ścisłe krępowanie, zostały opracowane z myślą o jak największym stopniu wygody. Do produktów często dołączane są dodatkowe akcesoria, takie jak maski na oczy, zawieszki na drzwi, a nawet wibratory czy żele do masażu.

Zaletą oferowanych przez nas zestawów do krępowania jest wysoki poziom elastyczności zastosowanych pasów. Dzięki temu można np. próbować je zerwać lub rzucać się w nich. Wszystko po to, by dostarczyć koneserom BDSM wiele możliwości interesującej zabawy! Zachęcamy do wypróbowania tych produktów zarówno zaawansowanych, jak i początkujących miłośników BDSM.

AKCESORIA BDSM ZESTAWY DO KRĘPOWANIA

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl