Profesjonalna, kompetentna obsługa
Tani sexshop w Krakowie
  • Czy cena to główne kryterium wyboru sklepu erotycznego?
  • Czy kupujesz adidasy w markowym salonie, czy na bazarze?
  • Czy kupujesz produkty spożywcze bez sprawdzenia ich składu i terminu przydatności, czy starasz się odżywiać jak najlepiej?
  • Czy kiedy szukasz specjalistycznej porady medycznej wybierasz pierwszego lepszego lekarza, czy szukasz najlepszego w swoim fachu specjalisty?
  • Czy Ty swoją własną pracę oceniasz na minimum, czy podnosisz kwalifikacje, by świadczyć usługi o najwyższej jakości?
  • Czy chcesz powierzyć swoje zdrowie intymne randomowej osobie, która nie ma pojęcia o przedmiotach, które sprzedaje?
  • Czy naprawdę chcesz kupić najtańszy produkt, który będzie miał cielesny kontakt z najbardziej intymnymi i wrażliwymi częściami Twojego ciała?

"Tanio" nie jest synonimem "warto"

Waldemar Łysiak napisał:
"Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności- to znaleźć skarb"

Nie boimy się stwierdzenia, iż właśnie przez takie skarby będziesz obsługiwany w naszym salonie Erotic-Med. Nie ma tutaj ludzi z przypadku, nie ma ludzi bez wykształcenia, nie ma ludzi bez odbytych szkoleń i specjalistycznej wiedzy. Nasza kadra jest wyselekcjonowana równie starannie, co produkty, z którymi pracujemy. Stawiamy sobie wysokie wymagania, zarówno pod względem kultury osobistej, jak również wiedzy tematycznej i umiejętności dzielenia się z nią w jasny i ciekawy dla odbiorcy sposób. Ostateczny szlif naszych diamentów polega na tym, by utrzymywane przez nie, najwyższe standardy obsługi sprawiały, że będziecie czuć się potraktowani nie tylko z profesjonalizmem, ale również z życzliwością, uprzejmością i uśmiechem. Nieustannie pracujemy nad stworzeniem miejsca i atmosfery, która jak najbardziej będzie sprzyjała otworzeniu się i powierzeniu naszym Konsultantkom szczegółów z życia intymnego, w związku z tym codziennie towarzyszy nam pytanie: co jeszcze możemy zrobić, byście czuli się bardziej komfortowo. "To wyjątkowe miejsce" - często mówią nam Klienci. Jest takie właśnie dlatego, że każdemu naszemu działaniu towarzyszy właśnie myśl o Kliencie, jego samopoczuciu, jego pozytywnym odbiorze. Recepta na sukces to odpowiednia doza empatii, wyrozumiałości, kultury, dyskrecji, wiedzy i wielu cech indywidualnych naszych Pracowników.

Tanio, ale czy bezpiecznie?

Wybierając salon erotyczny warto zastanowić się, czy chcesz być obsłużony przez osoby z wyższym wykształceniem, tytułem magistra, z potwierdzonymi, międzynarodowymi szkoleniami, wieloletnim doświadczeniem w branży, czy przez kogoś, kto ma znikome pojęcie o temacie, w sklepie z częstą rotacją pracowników, którzy nie mają doświadczenia, a ich pomoc ogranicza się do podania produktu. Pomyśl, czy Twoje zdrowie erotyczne jest warte pozornej oszczędności w sklepie, gdzie towar zakupywany jest od niezweryfikowanych dystrybutorów, byle zapewnić najniższą cenę? Czy wolisz zakupu dokonać w certyfikowanym salonie erotycznym z setkami pozytywnych komentarzy, mając pewność, że kupujesz w najlepszym i najpewniejszym salonie w Polsce? Słowo „naj” nie bierze się znikąd. Erotic-Med to autorski pomysł i sklep certyfikowanego Sex-Coach’a, prowadzony z pasją i według wypracowanego przez lata know how. To właśnie wyróżnia nas na tle innych sklepów erotycznych, które szybko powstają i szybko znikają z powierzchni nie biorąc odpowiedzialności za sprzedawany towar. Pomimo, iż mamy wielu "naśladowców" jesteśmy przekonani, że Erotic-Med nie można podrobić, ponieważ od wielu lat nieustannie pracujemy na nasz status. Jest to ważne dla nas i dla naszych Klientów. Czy więc powierzysz swoją intymność w ręce przypadku, czy wolisz mieć pewność zakupu oryginalnych produktów przy asyście kompetentnej obsługi z certyfikowaną wiedzą, w rekomendowanym przez znane w branży ginekologicznej nazwiska oraz setki zadowolonych Klientów?

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl