Jak dojechać?

ul. Kobierzyńska 220

30-382 Kraków


Biuro Obsługi Klienta

     

tel: 579-064-015

Formularz kontaktowy

Godziny otwarcia

pon-pt: 9:30-20:00

sobota: 10:00-17:00

Body męskie BDSM - największy wybór, najniższe ceny!

Podobnie jak w przypadku asortymentu dla kobiet, męska bielizna erotyczna ma za zadanie odpowiednio podkreślić kształt ciała swojego użytkownika. Wiąże się to oczywiście z częściowym wyeksponowaniem najbardziej podniecających partii – zaczynając od genitaliów, a kończąc na torsie lub pośladkach. Jedną z opcji, którą mogą wybrać w tym przypadku nasi klienci, są specjalnie zaprojektowane body dla panów. Tajemnica ich sukcesu, która w efekcie rozpala kobiece zmysły, to obcisły i elastyczny materiał w kolorze czarnym lub srebrnym oraz ograniczona do minimum ilość elementów. Dzięki takim zabiegom producentowi tychże części garderoby BDSM udało się osiągnąć elegancki i kuszący efekt, który może stać się niuansem zdolnym przełamać rutynę w Państwa związku.
                              
Odwiedzając nasz sklep internetowy, mogą Państwo złożyć zamówienie na wiele różnych rodzajów męskiej bielizny erotycznej BDSM. Body dla panów zasługuje tu jednak na szczególne wyróżnienie, gdyż sposób, w jaki podkreśla ciało swojego użytkownika, jest maksymalnie stymulujący i może sprawić wiele przyjemności partnerce tak przygotowanego kochanka. Oprócz podkreślenia kształtu genitaliów produkty te oferują również:
- budowę, która niemal całkowicie odkrywa męskie pośladki,
- gamę rozmiarów zaczynającą się od M, a kończącą na XL,
- jakość wykonania potwierdzoną przez renomę marki Anais Sensual Lingerie,
- wykonanie z elastycznej tkaniny (mikrofibry lub wet-look).
                             
Jeśli szukają Państwo doskonałej jakości wykonania oraz komfortu i bezpieczeństwa użytkowania, to z całą pewnością asortyment zgromadzony w tej kategorii będzie w stanie spełnić te oczekiwania. Co więcej, uzupełnienie garderoby erotycznej z naszym sklepem internetowym jest bardzo proste, a wysokość cen zachęca do spróbowania większej ilości nowych doznań. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi kategoriami męskiej bielizny erotycznej oraz do ponownych odwiedzin naszej oferty – obsługujemy również odbiór osobisty w sklepie stacjonarnym w Krakowie!

do góry
Pokaż pełną wersję strony