Opcje przeglądania

Corsage - bielizna damska BDSM

W kategorii tej znajdą Państwo przede wszystkim produkty, które zachęcają do odważniejszych eksperymentów w sypialni. Jest to oferta dedykowana w szczególności kobietom chcącym spróbować doznań ze świata dominacji, uległości i krępowania. Praktyki i zabawy BDSM są dziś bowiem jednymi z popularniejszych urozmaiceń życia erotycznego i mogą dać wiele przyjemności obojgu kochanków. Produkty oznaczone jako Corsage odnajdą się natomiast najlepiej w sytuacji ostrej stymulacji i zdecydowanych pieszczot z użyciem pejcza, kajdanek oraz innych akcesoriów tego typu.
                                                                        
Na szczególną uwagę naszych klientów zasługuje tu jakość wykonania produktów reprezentujących damską bieliznę erotyczną BDSM Corsage. Materiałami, których użyto do jej produkcji, są dwie odmiany skóry – naturalna i groszkowana. Pozwala to nie tylko lepiej wczuć się w klimat erotycznej stymulacji, ale również uzyskać maksymalny poziom bezpieczeństwa. Metalowe elementy, które znajdą Państwo w projektach zaprezentowanych tu gorsetów, posiadają odpowiedni certyfikat potwierdzający, iż zostały wykonane z materiału antyalergicznego (bez dodatku niklu lub chromu). Co więcej, asortyment ten został zaprojektowany i wyprodukowany w Polsce, a więc możemy zagwarantować, że mieliśmy dobre warunki do kontroli jego jakości.
                                                                          
Dodatkowymi zaletami, które mogą stanowić istotny element dla naszych klientów i pomóc Państwu w podjęciu wyboru, są:
- możliwość zakupu produktu eksponującego kobiece piersi,
- szeroka gama rozmiarów (od S do XXL),
- komplety z uprzężą strap-on i aż trzema wymiennymi dildo,
- doskonałe dopasowanie do kobiecego ciała oraz podkreślenie jego naturalnych walorów.
Dyskrecja przesyłki gwarantowana – podobnie jak atrakcyjna cena i czas wysyłki (niektóre produkty znajdujące się w kategorii bielizny erotycznej BDSM Corsage dla kobiet mogą mieć wydłużony czas nadania paczki, gdyż przygotowywane są na zamówienie).

do góry
Pokaż pełną wersję strony