AKCESORIA I GADŻETY STEROWANE SMARTFONEM

Gadżety erotyczne zdalnie sterowane

Zaawansowane technologicznie gadżety to stały element twojej codzienności, dlaczego więc nie przenieść jego możliwości na grunt akcesoriów erotycznych? Zastanawiasz się nad kupnem wibratora, który spełni wszystkie twoje oczekiwania niczym najlepszy kochanek pod słońcem? Chcesz mieć pełną kontrolę nad tempem i siłą stymulacji, a nawet tworzyć własne programy wibracji? Nie masz nic przeciwko temu, że twój partner będzie mógł kontrolować twoją nową zabawkę przy pomocy smartfona? A może ma to być wyjątkowy prezent dla wyjątkowej kobiety w twoim życiu? Niezależnie od tego, jakie pobudki tobą kierują, jesteśmy pewni, iż nasz asortyment będzie w stanie sprostać oczekiwaniom i potrzebom, jakie zostaną przed nim postawione.

Aby dać ci maksymalne bezpieczeństwo korzystania z tak zaawansowanej technologii erotycznej, umieściliśmy w tej kategorii jedynie markowe produkty, renomowanych producentów – We-Vibe, OhMiBod, Magic Motion, Lovense. Każdy z tychże wibratorów i masażerów posiada wbudowany akumulator oraz pokryty jest dodatkowo wysokiej jakości materiałem (np. silikonem), który zapewnia ci wysoki poziom higieny oraz jeszcze bardziej naturalne doznania podczas stymulacji.

Co zatem możesz kontrolować dzięki inicjatywie i ciężkiej pracy projektantów tych gadżetów erotycznych dla kobiet? Z całą pewnością ucieszy cię perspektywa, iż dzięki dedykowanym aplikacjom mogą to być między innymi:
- wibrujące jajeczko (idealna opcja dla par oraz samotnych kobiet),
- wibrator o kształcie zapewniającym nie tylko precyzyjny masaż wnętrza pochwy, ale i odnalezienie oraz stymulację punktu G,
- eleganckie kulki gejszy (zarówno dla lepszego treningu mięśni kegla, jak i czerpania większej przyjemności z tego typu ćwiczeń).

do góry
Pokaż pełną wersję strony