Wybierz mądrze - tanio albo bezpiecznie 11

Dziś postaramy się odpowiedzieć na pytanie odnośnie jakości sprzedawanych produktów, które często są nam zadawane. Czy to bezpieczne? - Często pojawiają się u Was wątpliwości na temat zarówno gadżetów erotycznych, jak i suplementów i kosmetyków. Bardzo nas cieszy, że to zagadnienie jest dla Was bardzo ważne. Przyjemność jest oczywiście istotna, jednak nigdy nie warto w jej imię zaniechać kwestii bezpieczeństwa, zwłaszcza jeśli dotyczy ono naszego zdrowia i życia. W tych sprawach właśnie nie ma miejsca na kompromisy. Kiedy mówimy o przedmiotach, z którymi obcujemy na tak intymnym poziomie naprawdę nie możemy się godzić na bylejakość, czy niedoróbki. Dobra zabawa, przyjemność i satysfakcja przez złe wybory może przerodzić się we frustrację, wstyd, lęk, żal. Życie i zdrowie, to dwie nasze najcenniejsze wartości, których absolutnie nie da się kupić za żadne pieniądze. Czy warto je więc ryzykować dla pozornych oszczędności? Zapraszamy do lektury wpisu.

czytaj całość »
Lubrykant smakowy - orzechowe esspresso od System Jo - recenzja 1

Kiedy byłam małym dzieckiem często słyszałam, że wszystkiego mieć nie można… później nawet zaczęłam w to wierzyć - a potem dorosłam... i odkryłam smakowe lubrykanty

Kiedy po raz pierwszy je próbuje, jest to zupełnie jak powrót do dzieciństwa: są delikatne, zupełnie słodkie, smaczne, ale bez kalorii - substancje słodzące są dietetyczne, a co za tym idzie nie zawierają w swoim składzie cukru, przez co nie kleją się (wszystko dzięki specjalistycznej formule nowej generacji, którą opatentowała marka System Jo  - wszystkie ich lubrykanty posiadają konsystencję syropu, lecz bez jego szczególnych, lepkich właściwości).

czytaj całość »
Feromony Magnetifico selection dla kobiet - recenzja 1

Może się wydawać, że internet ostatnio oszalał na punkcie feromonów — informacje o ich zbawiennym wpływie na atrakcyjność, szczęście, powodzenie w życiu... atakują nas z każdej strony. Pamiętajmy jednak, że feromony nie są niczym nowym — to naturalne substancje produkowane przez każdego z nas w celu zwiększenia swoich szans u potencjalnych partnerów.

Postanowiłam sprawdzić czy feromony faktycznie działają i jak pachną...

czytaj całość »
Krople podniecające kobietę - hiszpańska mucha dla pań - opinie 3

Czy ta hiszpańska mucha naprawdę działa? - to jedno z najczęściej zadawanych przez Klientów pytań w dziale drogeryjnym, dlatego postanowiłyśmy poruszyć ten temat w poradniku. W ofercie mamy bardzo dużo fiolek z kropelkami wzmagającymi pożądanie i budzą one niesłabnące zainteresowanie zarówno wśród Panów, jak i Pań. Postaramy się zatem udzielić wyczerpujących informacji o tym, czym jest tzw. hiszpańska mucha, jak i czy w ogóle działa, aby każdy, kto zamierza eksperymentować z tym środkiem wiedział, czego może się po nim spodziewać. Zachęcamy do przeczytania tego wpisu.

czytaj całość »
Lubrykant chłodzący na bazie wody od System Jo - recenzja 1

Dlaczego właściwie sięgać po lubrykanty? To proste pytanie, ale odpowiedź wcale nie jest jednoznaczna i oczywista. W skrócie mówiąc, powody są przynajmniej dwa: zdecydowanie polepszają samopoczucie oraz doznania podczas zbliżeń, wykazują również korzystny wpływ na zdrowie.

Ten konkretny lubrykant chłodzący na bazie wody od marki System Jo uczynił mój świat trochę lepszym - uwielbiam w nim wszystko, od konsystencji, poprzez opakowanie, aż do szczególnych właściwości...ale po kolei…

czytaj całość »
Intimate Earth - organiczne olejki do masażu - Recenzja. 0

Kto z nas nie lubi być dotykany?

Masaż jest czynnością wyjątkowo zmysłową, budującą wzajemną bliskość i zaufanie, pozwalającą poznać ciało partnera i jego reakcje. Doskonały jako element gry wstępnej, jako relaks po ciężkim dniu albo przyjemność sama w sobie. Każdy kto kiedykolwiek dawał lub otrzymywał masaż wie, jak duże znaczenie ma kosmetyk do masażu, którego użyjemy - zarówno jego konsystencja, zapach, smak oraz bezpieczeństwo dla skóry.

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony