Czy te suplementy naprawdę działają? 1

Sex Coach mgr Justyna Płonka radzi -> jak przygotować się do suplementacji? "Czy te suplementy naprawdę działają?" - wielu z Was zadaje sobie to pytanie wahając się, czy zakup wybranych suplementów przyniesie oczekiwany efekt. Nasz zespół Erotic-Med zawsze informuje, że działanie suplementów i rezultaty, jakie dzięki nim można osiągnąć, są sprawą bardzo indywidualną. Jest to kwestia zależna od naprawdę wielu czynników. W tym krótkim, szybkim informatorze możecie znaleźć informację zarówno o tym, co ma największy wpływ na skuteczność kuracji oraz w jaki sposób można się do niej przygotować, aby zmaksymalizować jej efekty.

czytaj całość »
Czy muszę używać lubrykantu? 2

 Sex Coach mgr Justyna Płonka radzi ->Dlaczego warto używać lubrykantu? Podczas rozmów z Klientkami w trakcie trwania sesji często spotykam się z obwinianiem o brak wystarczającego nawilżenia w trakcie zbliżenia. Staram się wówczas im wytłumaczyć, że nie ma w tym nic złego i nie należy się tego wstydzić. Panie boją się aktywności seksualnej, ponieważ po stosunku pojawiają się podrażnienia oraz otarcia. Stosowanie żeli nawilżających w trakcie seksu lub z gadżetami erotycznymi wpływa na lepsze doznania, seks jest przyjemniejszy i może trwać dłużej. Zapraszam do zapoznania się z info-grafikami.

czytaj całość »
Organizacja Wieczoru Panieńskiego 0

Organizacja Wieczoru Panieńskiego to nie lada wyzwanie. Musisz sprostać oczekiwaniom, które często są bardzo różne i zadbać o rozrywkę, która będzie jednocześnie i pikantna i kulturalna. Ciężko jest znaleźć propozycję spędzenia wieczoru o idealnej proporcji tych dwóch warunków, jednak nam się udało połączyć je w harmonicznej i wysmakowanej usłudze, która odciąży organizatorkę Wieczoru Panieńskiego i pomoże zaplanować wstęp do ostatniej nocy wolności Panny Młodej. Nasza propozycja oparta została na wieloletnim doświadczeniu, które zdobyłyśmy pomagając naszym Klientkom w wyborze odpowiedniego asortymentu oraz projektowaniu elementów zabawy. W tym wpisie znajdziesz szczegóły naszej propozycji.

czytaj całość »
Warsztaty z odczuwania przyjemności "Akademia Orgazmu" 0
Erotic Med to nie tylko dobrze wyposażony salon z akcesoriami erotycznymi. To także, a właściwie nawet przede wszystkim, kompetentni i pomocni ludzie. Nasz zespół to nie ekspedienci, sprzedawcy - to empatyczni i otwarci słuchacze, zawsze chętnie dzielący się doświadczeniem, poradą i wiedzą. Wszyscy nasi Klienci, ich oczekiwania, ich pytania i wątpliwości uczą nas czegoś, skłaniają do przemyśleń i działań. Wielokrotnie podkreślamy, że standardy w naszym salonie są mocno wyśrubowane, ale nie poprzestaniemy na tym, co udało się osiągnąć i nie siadamy na laurach. Zależy nam na rozwoju, więc cały czas myślimy o tym, w jaki sposób jeszcze możemy wyjść Wam naprzeciw, w jaki jeszcze sposób możemy przyczynić się do propagowania bezpiecznego seksu, który jest przecież naturalną częścią każdego z nas.
 
 
czytaj całość »
Jak zajść w ciążę - poradnik dla starających się o dziecko 0

W naszym poradniku znajdziecie wiele pozytecznych informacji na różne tematy. Dziś chciałabym poruszyć ważną dla wielu osób kwestię możliwości zwiększenia prawdopodobieństwa zapłodnienia. Pytania o dostępne sposoby pomocy w tej sprawie powracają do nas co jakiś czas i nie możemy ich lekceważyć. Jeśli jesteście na etapie starania się o potomstwo, ten artykuł jest właśnie dla Was.

czytaj całość »
​Jak używać wibratora, aby czerpać największą przyjemność 1

Dziś rozłożymy na czynniki pierwsze klasyczny gadżet erotyczny, jakim jest wibrator. Oczywiście nie dosłownie, nie będziemy zaglądać pod silikonową powłokę by sprawdzić techniczne szczegóły jego działania, ale weźmiemy na tapetę kwestię jak tak naprawdę go używać, aby doświadczyć maksimum pozytywnych doznań? Gotowi? Klikajcie zatem w artykuł po więcej szczegółów.

czytaj całość »
Pompka do penisa - metoda na twardą erekcję i powiększenie penisa 1

Pompka do penisa wciąż wielu panom kojarzy się bardziej ze średniowiecznym narzędziem tortur niż z przydatnym akcesorium erotycznym. Mężczyźni często utożsamiają ją z problemami z erekcją i uważają ją za ostateczność, tymczasem pompka erekcyjna ma wiele do zaoferowania, dlatego warto nieco oswoić to wielofunkcyjne urządzenie. W tym celu właśnie powstał ten artykuł, który mam nadzieję poprawi PR niesławnej pompki i ukaże, że pompka naprawdę może się przydać każdemu mężczyźnie.

czytaj całość »
Odgrywanie ról w łóżku – jak wykorzystać erotyczne przebieranki 1

Kostiumy to w naszym salonie jeden z działów cieszących się największym zainteresowaniem. Czy kiedykolwiek zdarzyło Wam się bawić w odgrywanie ról w łóżku? Może brakuje Ci odwagi lub argumentów, by przekonać Partnera/Partnerkę do przebieranek w sypialni? Obawiasz się przyznać, że marzysz by ugotowała obiad w samym fartuszku udając Magdalenę Gessler? Wstydzisz się poprosić, aby przebrał się za policjanta i przykuł do łóżka kajdankami? Czy pragnienie odbycia stosunku z pielęgniarką, uczennicą, pokojówką świadczy o tym, że marzysz o innych partnerkach seksualnych? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz właśnie tutaj - tematem dzisiejszego postu są przebieranki erotyczne.

czytaj całość »
Swingowanie - wszystko, co chcielibyście wiedzieć 1

Swingowanie budzi powszechną ciekawość. Zdobyło ono popularność w latach 50-tych w Stanach Zjednoczonych, lecz od tamtej pory jego entuzjastów przybywa na całym świecie. Ten rodzaj aktywności seksualnej polega na wymienianiu się partnerami. Brzmi ciekawie? Koniecznie przeczytajcie jakie zalety i jakie zagrożenia może ono przynieść w związku. 

czytaj całość »
Seks analny i higiena - jak o nią zadbać? 2

Seks analny budzi tyle samo ciekawości co obaw. Dział z dedykowanymi mu akcesoriami przyciąga mieniącymi się plugami z kryształkami, fantazyjnymi kształtami i nasyconymi kolorami. Mimo tego przepychu wielu z Was choć może chciałoby podjąć próby oswojenia tego tematu, to jednak ponieważ pytań jest więcej niż odpowiedzi często rezygnujecie z eksperymentów. Jedną z kwestii, które wydają się budzić najwięcej wątpliwości w tym temacie, jest higiena. Postanowiłyśmy poświęcić sprawie higieny analnej ten temat, więc jeśli jesteście zaintrygowani, koniecznie przeczytajcie.

czytaj całość »
​Zabawki erotyczne dla początkujących 0

Kiedy odwiedzasz nasz salon po raz pierwszy możesz mieć wrażenie, że wybór gadżetów erotycznych jest wręcz przytłaczający. Mają one różne kształty, różne zastosowania, różne funkcje i sprawiają, że zaczynasz się zastanawiać, na co tak naprawdę warto zwrócić uwagę. "Co jest najpopularniejsze?" lub "Co ludzie najczęściej kupują?" - pytacie. Nie ma oczywiście jednoznacznej odpowiedzi na te pytania, jednak prawdą jest, że są takie przedmioty, które budzą więcej niż inne zainteresowania i doskonale nadają się dla osób początkujących, a jednocześnie warto je mieć w swojej kolekcji, ponieważ chętnie się do nich wraca. W tym poście znajdziecie ich zestawienie.

czytaj całość »
Prezerwatywy opóźniające wytrysk - większa kontrola nad stosunkiem 2

Większa kontrola nad przebiegiem stosunku to jedno z zagadnień najbardziej interesujących mężczyzn. Wielu z nich pragnie przedłużyć czas trwania zbliżeń i poszukuje skutecznych metod. Takich rozwiązań jest kilka, a jednym z nich są prezerwatywy przedłużające stosunek. Czym charakteryzują się prezerwatywy mające na celu opóźnienie momentu wytrysku i zwiększenie kontroli nad przebiegiem stosunku? Jeśli jesteście zaintrygowani, koniecznie przeczytajcie ten artykuł.

czytaj całość »
Andropauza - męskie pokwitanie? Jak sobie z nią radzić? 3

O ile u kobiet okres przekwitania jest faktem medycznym, a zmiany hormonalne są znaczne, o tyle u mężczyzn nie występuje wyraźny, nagły spadek testosteronu. Co więc p​​opycha mężczyzn do ryzykownych decyzji, jak np. zmiana partnerki na młodszą czy zakup sportowego samochodu - czyli szlagierów utożsamianych z kryzysem wieku średniego? Andropauza - czy naprawdę istnieje? Jakie są jej przyczyny i objawy? Czy można na nią coś poradzić?

czytaj całość »
Wpływ intensywnych treningów na libido 1

Myślisz, że wysportowana sylwetka świadczy o zdrowiu i dobrej kondycji? Umięśnione ciało kojarzy Ci się z wizerunkiem mitycznego bóstwa i kojarzy się z siłą i energią? Taki schemat myślowy nie zawsze jest zgodny z prawdą. Sportowcy narzucają sobie tryb życia pełen ograniczeń i restrykcji, co nie zawsze idzie w parze z energią witalną. Narażany na ciągły wysiłek organizm, który czasem dodatkowo poddawany jest niezbilansowanej diecie, jest w ciągłym stresie i zaczyna się bronić. Jedną z metod jest obniżenie poziomu libido. Planujesz zacząć pracę nad sylwetką? Przeczytaj nasz artykuł.

czytaj całość »
Pulsatory - gadżety erotyczne z ruchem posuwistym, czy zastąpią wibratory? 2

Wibrator czy pulsator? Wciąż słyszymy to pytanie. Pulsatory budzą Wasze zainteresowanie już od niemal 10 lat - bo właśnie w 2012 roku pojawił się pierwszy pulsator wyprodukowany przez markę Fun Factory. Od tamtego czasu zdobywają one ciągle nowe fanki i równie entuzjastyczne recenzje. Czy naprawdę tak bardzo różnią się od klasycznych wibratorów? Czy warto dołączyć pulsator do swojej kolekcji gadżetów erotycznych? Jeśli kiedykolwiek zadałaś sobie jedno z powyższych pytań - ten artykuł jest dla Ciebie.

czytaj całość »
Nie odczuwam przyjemności z seksu - czy jest na to lekarstwo? 2

Nie odczuwam przyjemności z seksu - nie zdajecie sobie sprawy, jak często słyszymy to zdanie, choć osoby je wypowiadające zazwyczaj sądzą, że są odosobnione w tym problemie. Ten problem dotyczy zazwyczaj kobiet, które po wielu desperackich próbach dochodzą do wniosku, że coś z nimi na pewno jest nie tak. Obarczają się winą za brak odczuwania satysfakcji, przyjmują, że to defekt, przejaw oziębłości, kwestia braku umiejętności. Wstydzą się rozmawiać na ten temat nawet z partnerem. Na szczęście atmosfera w naszym salonie sprzyja otwartym rozmowom i długo skrywane pytania oraz wątpliwości wychodzą na światło dzienne. Na informację, że nie jest to odosobniony przypadek zazwyczaj reagujecie ulgą i dalszymi pytaniami. Co jest powodem tego stanu rzeczy? Czy jest na to jakiś skuteczny sposób? Postaramy się merytorycznie pomóc wam w poszukiwaniu zagubionej przyjemności.

czytaj całość »
Feromony - chemia czy magia? Ranking najlepszych feromonów 3

Półka ze szklanymi, ozdobnymi flakonikami budzi największe zainteresowanie ​w​ drogeryjnej części naszego salonu stacjonarnego. Perfumy z dodatkiem feromonów niezmiernie Was intrygują a ciekawość walczy ze sceptycyzmem. Często zdradzacie nam, że macie ogromną ochotę je wypróbować, jednak przeważają obawy, że tak naprawdę nie mają one żadnego działania. Z jednej strony chcecie wierzyć, że działają naprawdę, z drugiej, traktujecie je z rezerwą, jakby były jakimś eliksirem od szarlatana. Tymczasem feromony nie mają nic wspólnego z magią. Ich działanie opiera się na jednej z nauk ścisłych - chemii.​ Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej - koniecznie przeczytajcie.​

czytaj całość »
Seks po 40-tce, blaski i cienie dojrzałego wieku w życiu erotycznym 1

Czy w tzw. wieku średnim jesteśmy skazani na monotonny seks według utartego przez wiele lat scenariusza? Czy wkroczenie w szeroko pojęty wiek średni to widmo utraconego libida i problemów z erekcją? Czy nieuchronnie zmierzamy do kompletnego wygaśnięcia zainteresowania uprawianiem seksu? Jak wygląda seks w jesieni życia? Czy po osiągnięciu pewnego wieku staje się on dla nas nieistotny? Myśleliście kiedyś nad tymi kwestiami? Jeśli tak, to zapraszam do przeczytania artykułu.

 

czytaj całość »
Jak wykonać skuteczny masaż erotyczny dla kobiety? 3

Lato-​ czas urlopów, romantycznych wyjazdów bliższych i dalszych. Kiedy obowiązki zawodowe i domowe zostają za nami i możemy wreszcie pomyśleć o własnych przyjemnościach, o bliskości, o namiętności, która być może przez codzienny stres i pośpiech, nieco przygasła. Co zrobić, żeby wakacyjny wypoczynek przełożył się na udane życie erotyczne? Jak sprawić, żeby ona miała ochotę na seks? W jaki sposób dać jej do zrozumienia, że wciąż jest atrakcyjną, budzącą pożądanie kobietą, o którą warto się starać? Naszą odpowiedzią jest: masaż erotyczny. To jedna z najlepszych form budowania więzi, a jednocześnie gry wstępnej. Wszystkiego o tej formie intymności dowiecie się z tego artykułu.

czytaj całość »
Viamax - produkty podnoszące jakość życia seksualnego dla Kobiet i Mężczyzn 5

Czy to naprawdę działa? - często słyszymy to pytanie odnośnie wielu produktów z działu drogerii. Wbrew pozorom nie zawsze możemy odpowiedzieć na nie twierdząco. Zawsze staramy się być szczere kiedy pytacie nas o skuteczność poszczególnych produktów i jeśli nie jesteśmy pewne, że jest to najlepszy produkt z danej dziedziny, a efekty jego stosowania nie są potwierdzone opiniami naszych Klientów, staramy się polecać Wam zamienniki marek, do których mamy większe zaufanie. Jedną z nich na pewno jest Viamax. Dbałość o wysokiej jakości składniki oraz przebieg procesu produkcji jest dla nas jednym z głównych sygnałów, że producent poważnie podchodzi do swojej misji. Przeczytajcie koniecznie na temat genezy powstania oraz produktów marki Viamax.

czytaj całość »
do góry
Pokaż pełną wersję strony