Kulki gejszy do ćwiczeń mięśni kegla - jakie wybrać i jak ich używać?

0

Ćwiczenie mięśni kegla

Mięśnie dna miednicy są między kością łonową a ogonową. Chcesz je zlokalizować szybkim ćwiczeniem? Usiądź na krawędzi stołu, ustaw nogi w lekkim rozkroku i zachowując tę samą pozycję, spróbuj napiąć mięśnie w okolicy cewki moczowej i odbytu.

To właśnie te mięśnie, które teraz napinasz, to mięśnie dna miednicy, które pomagają nam powstrzymać prawie eksplodujący pęcherz. To te, które rytmicznie kurczą się podczas orgazmu i te, które sprawiają, że macica pozostaje na swoim miejscu.

Kulki gejszy, dzięki poruszającym się wewnątrz ciężarkom sprawiają, że mięśnie dna miednicy zaciskają się mimowolnie - a więc wzmacniają się.

 

Mięśnie Kegla

  

 

 

 

Komu zalecane są kulki gejszy?

 

- Kobietom chcącym czerpać większą radość z seksu

Ćwiczenie mięśni Kegla zapewnia lepsze doznania seksualne dla obojga - świadomość tego, co potrafią mięśnie dna miednicy pomaga równie świadomie zaciskać je podczas stosunku

 

- Kobietom uprawiającym sport, które dbają o swoje ciało

Stosowanie kulek to świetny sposób na zapobieganie trudnościom z nietrzymaniem moczu, co najczęściej objawia się na siłowni

 

- Kulki gejszy po ciąży 

Kulki kegla zalecane są Mamom, które po porodzie czują, że mięśnie pochwy są rozluźnione i chcą wrócić do formy z przed ciąży

 

- Przyszłym mamom

które planują zajście w ciąże oraz chcą świadomie przygotować się do porodu

 

Dlaczego warto ćwiczyć mięśnie Kegla?

 

 

 

Jak ćwiczyć mięśnie kegla?

 

Kulek gejszy powinnaś używać w trakcie aktywności fizycznej. Świetną okazją do ćwiczenia mięśni pochwy z użyciem kulek jest spacer, jogging, czy trening na siłowni. Kulki świetnie pracują także wówczas, gdy biegasz za swoim dzieckiem po placu zabaw, albo krzątasz się po mieszkaniu.

 

 

  

 

 

Jak długo nosić kulki?

Zacznij od kilku minut. Do wszystkiego, co nowe, organizm musi się przyzwyczaić, pozwól mu na to. Dla lepszych efektów zalecamy ćwiczenia z kulkami codziennie. W miarę upływu czasu, wydłużaj czas sesji z kulkami. Ale pamiętaj, żeby nie przekroczyć jednorazowo 3 godzin.

 

 

 

 

 Po jakim czasie odczuję efekty?

Ciało każdej z nas jest inne. Niemniej, pierwsze znaczące efekty powinnaś poczuć już po upływie kilku tygodni, pod warunkiem regularnych ćwiczeń.

 

 

 

 

 

Aż wreszcie pojawia się najważniejsze pytanie:

JAKIE KULKI GEJSZY WYBRAĆ?

 

 

Dla kobiet, które rozpoczynają swoją przygodę z kulkami, rekomendujemy:

 

 💙 SPORT KEGEL BALLS by Erotic-Med - progresywne kulki do ćwiczeń mięśni Kegla 💙

 

EROTIC-MED kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla

SPORT KEGEL BALLS by Erotic-Med to najwyższej jakości medyczny produkt spełniający najbardziej surowe normy i wymagania zarówno dotyczące jakości silikonu medycznego, z którego są wykonane, a także doboru wagi poszczególnych kulek. Nasze kulki są progresywne, stąd tak ważne jest, aby waga każdej kulki była idealnie dobrana do każdego etapu, przez który powinnaś przejść. Kulki Erotic-Med są rekomendowane przez Ginekologów.

 

 

💙 💙  Kulki GEJSZY do ćwiczeń mięśni KEGLA, Nomi Tang 💙

 Kulki progresywne do ćwiczeń mięśni kegla

Profesjonalny przyrząd do ćwiczeń mięśni dna miednicy. Dzięki nim wzmocnisz i uelastycznisz swoje mięśnie, poprawisz jakość swojego seksu i uchronisz się przed przykrymi dolegliwościami kobiecymi. Wystarczy, że będziesz nosić kulki przez 20-30 minut każdego dnia, a przekonasz się, ile korzyści może przynieść trening mięśni Kegla!

 

 

Kulki Fun Factory SMARTBALLS DUO czerwień indyjska

Kulki gejszy Fun factory

Małe ruchome kulki wewnątrz gadżetu stymulują bodźcem mięśnie dna miednicy do samoistnych skurczów i rozkurczów, dzięki czemu nie męczymy mięśni oraz nie usztywniamy ich nadmiernie. Nosząc kulki nie zaleca się dodatkowego zaciskania mięśni. Mięśnie powinny być sprawne w sposób naturalny, nie mogą być jednak sztywne.  

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Pokaż pełną wersję strony